Vláda povoláva do boja proti ľuďom všetkých, čo majú zbrane


Už im nestačia na uliciach len policajti, kukláči a vojaci. Na šikanovanie a utláčanie občanov povolávajú od jesene už aj ozbrojených colníkov a bacharov.

Uhrík: “Mikulec, Matovič a Kolíková predložili na vládu uznesenie, aby bolo na zabezpečenie násilného vymáhania Covid obmedzení proti ľuďom od jesene zmobilizovaných aj 500 ozbrojených príslušníkov finančnej správy a väzenskej stráže.”

“Ďalší jasný a jednoznačný dôkaz, že tu máme dočinenia s totalitnými šialencami, ktorí by boli schopní proti ľuďom povolať aj poľovníkov, ak by sa to dalo.”

“REPUBLIKA rezolútne odmieta využívanie ozbrojených zložiek na vynucovanie nezmyselných opatrení vlády. Tieto zložky majú bojovať proti daňovým podvodníkom a väzniť najťažších kriminálnikov. A nie ísť na ulici so zbraňami proti slušným ľuďom.”

Ako upozorňuje aj generál Viktorín z REPUBLIKY: “Tieto ozbrojené zložky neboli na takýto účel ešte nikdy použité. Vôbec by som sa nečudoval, keby ku koncu mesiaca odišlo na PN veľa policajtov, vojakov a ďalších príslušníkov ozbrojených zložiek, aby nemuseli plniť nezmyselné príkazy.”