Odpoveď na nový segregačný COVID automat musí byť spoločenstvo “voľnej zóny”


Miroslav Heredoš vo svojom novom statuse na sociálnej sieti píše:

“Milí nezaočkovaní hostia a zákazníci:

Zásadnou zmenou pri navrhovanom Covid automate z dielne vojaka Lengvarského je aj to, že prevádzky sa budú samé rozhodovať, ktorých zákazníkov UPREDNOSTNIA – či dajú prednosť iba zaočkovaným, alebo do prevádzky pustia aj ľudí s negatívnym výsledkom testu na koronavírus a tých, ktorí prekonali covid-19, alebo budú môcť prísť aj zákazníci bez očkovania aj bez testu. Zatiaľ skvelé, že?

Hop – ale pozor, čím menšiu kontrolu však pri vstupe zavedú, tým menej ľudí BUDÚ MÔCŤ MAŤ v interiéri prevádzky / na základe farby regiónu. Ešte raz – TÝM MENEJ BUDÚ MÔCŤ MAŤ / čiže diktát totality a segregácia.

“Pri základnej (úrovni, pozn.) keď sa nebude kontrolovať nič, to bude najmenej ľudí. Ďalšia úroveň, keď budú ľudia musieť byť očkovaní, testovaní, alebo prekonali covid (OTP) – tam bude povolených viac ľudí a v tretej úrovni, kde budú len očkovaní – tam bude môcť byť najviac ľudí,” priblížila profesorka Krištúfková.

“Je nastavený (covid automat, pozn.) tak, aby motivoval k očkovaniu nielen občanov, ale aj samosprávy. Našou snahou je, aby tretia vlna čo najmenej zaťažila zdravotníctvo a čo najmenej zatvárala ekonomiku,” uzavrela epidemiologička Krištúfková.

A finále teda – neočkovaní budú jeseň/ zima mrznúť na terasách, alebo nakupovať na burze vonku či prostredníctvom e-shopu.

Priatelia, občania, hostia, majitelia a zákazníci – tento totalitný valec vieme stopnúť len my občania, tak na protestoch ako aj – A TO HLAVNE – osobným odporom v miestach nášho podnikania či fungovania, v obchodoch a prevádzkach.

Vážení majitelia, segregácia našich hostí nesmie existovať.

RIEŠENIE JE NÁVRAT PRED MAREC 2020 A “VOĽNÁ ZÓNA” PRE KAŽDÉHO ROVNAKO