Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Toto už Naď prehnal! Podávam trestné oznámenie


Tak nejako sme si už zvykli, že exminister vojny Naď, má v povahe klamať, zavádzať a šíriť nepravdy. Vlastne… zvykli sme si? Na takúto povahu a takéto fungovanie sa zvyknúť nedá a ani nemá. Tak ako verejne klamal Slovensko počas svojho pôsobenia na Ministerstve obrany, tak v tomto formáte fungovania pokračuje aj ako čerstvý predseda „strany“ Demokrati.

Tento človek zašiel a hranicu bežného politického súboja a prekročil povestný rubikon. Nazval ma ruským špiónom odvolávajúc sa na „isté“ dokumenty vlády Poľskej republiky. To aké je ozajstné a skutočné znenie v oficiálnom dokumente si prečítate na obrázku (bez môjho mena v texte) a porovnajte ho s výmyslom alias hoaxom šíreným Naďom (s účelovým doplnením o moje meno)…

Hrdinský bojovník proti dezinformáciám a hoaxom sa postupne prepracoval na vedúcu osobnosť ich šírenia. Silno mi to celé pripomína nie tak dávnu pseudo kauzu s pasom Ruskej federácie pre podpredsedu NR SR Blahu.

Priatelia, buďte bez obáv. Pre tento prípad nenechám veci len tak vo forme tohto statusu. Určite podniknem rázne a zásadné právne kroky, aby takéto indivíduá nemali šancu čeriť vodu a aby spôsobom im vlastným nešírili zlo a nenávisť okolo seba. ..a aby nám poctivým občanom dali pokoj.