REPUBLIKA a rodičia vrátili Gröhlingovi propagačné pamflety o očkovaní detí


Predstavitelia hnutia REPUBLIKA a približne tucet uvedomelých rodičov z občianskej iniciatívy DO ŠKOLY BEZ PODMIENOK boli vrátiť ministrovi školstva Branislavovi Gröhlingovi propagačné letáky a materiály o očkovaní proti Covidu, ktoré ministerstvo rozdáva deťom po školách.

Ministrovi školstva doručili aj otvorený advokátsky list, v ktorom ho varujemú pred paragrafmi trestného zákona, ktoré systematickou diskrimináciou a apartheidom nezaočkovaných detí porušuje.

Ako uvádzajú predseda hnutia REPUBLIKA Ing. Milan Uhrík PhD., Miroslav Heredoš  a iniciátorka výzvy DO ŠKOLY BEZ PODMIENOK Mgr. Adriana Kráľová:

“Rezolútne odmietame akékoľvek utláčanie alebo segregáciu detí, ktoré sa nedajú zaočkovať proti koronavírusu. Tieto deti nie sú žiadni podľudia a nie sú o nič horšie, ako zaočkované deti. Očkovanie detí experimentálnou geneticky modifikovanou vakcínou je nezodpovedné a riskantné.”

Nikto nevie, aké dlhodobé negatívne účinky budú mať tieto vakcíny na detský organizmus a čo to s nimi spraví o 5-10-20 rokov… Celé očkovanie proti koronavírusu preto musí zostať maximálne dobrovoľné, bez akejkoľvek priamej či nepriamej diskriminácie nezaočkovaných ľudí!