Milan Uhrík: Ak budú predčasné voľby, REPUBLIKA je pripravená!


Vo štvrtkovej relácii Týždeň v Republike zaznela otázka o tom, čo by znamenalo referendum a jeho pozitívny výsledok pre hnutie Milana Uhríka: “Bude REPUBLIKA stopercentne pripravená ísť do predčasných volieb, nasadiť silnú kandidátku, silných odborníkov a silný tím?”

“Jednoznačne! Silnú kandidátku vieme spraviť už dnes z prijatých členov. Nemám najmenšie pochybnosti o kandidátnej listine. Kampaň by sme takisto valcovali. Veď všetci vidíme koľko aktivít robíme, ako sa rozbiehame v krajoch. Do januára (ak by vtedy boli voľby) už budeme ďaleko-ďaleko vpredu, budeme mať rozbehnuté štruktúry, systematické fungovanie vecí. Vôbec sa neobávam, že by sme to nezvládli. Práve naopak! Je to obrovská výzva! Ľudí by to nakoplo a myslím, že by sme aj celkom dobre uspeli,” odpovedal predseda REPUBLIKY.

“Personálne sme na tom lepšie ako kedykoľvek predtým v minulosti. Čo sa týka personálu a obsadenia, ľudí, v tomto prípade mám dušu na mieste,” dodal podpredseda a hovorca hnutia, poslanec NR SR Ondrej Ďurica.

Viac v priloženom zázname relácie, v ktorej sa rozoberali aj témy súčasných nelogických opatrení, upierania ľudských práv a segregácie obyvateľstva, fungovania momentálnej slovenskej vlády, vízie hnutia REPUBLIKA do budúcna a mnohé ďalšie.