Milan Uhrík (REPUBLIKA): Vlastenci, už nešpekulujte a pridajte sa k Republike!


Dnes je to presne rok od vzniku hnutia REPUBLIKA

Vďaka Vašej pomoci sme za rekordne krátky čas dokázali vybudovať to, čo mnohí považujú za nemožné – autentickú vlasteneckú stranu s relevantnou pozíciou na politickej scéne a štruktúrami po celom Slovensku. A to všetko aj bez peňazí oligarchov, podpory masmédií či zahraničných ambasád.

REPUBLIKA – to je dnes už viac ako 700 registrovaných členov, 54 okresných organizácií a viaceré odborné tímy. Aktívne obhajujeme záujmy Slovenskej republiky – v Európskom parlamente, v Národnej rade, ale aj na námestiach a v regiónoch. Napriek všetkým tlakom neuhýbame z našich hodnôt a zostávame vždy hlasom objektivity a zdravého rozumu. Pretože to jediné nás dokáže cez súčasné problémy preniesť v mieri a v stabilite.

Náš príbeh je však stále len na začiatku a Slovensko čakajú obrovské výzvy. A preto na Vás apelujem – VLASTENCI, UŽ NEŠPEKULUJTE A PRIDAJTE SA K REPUBLIKE! Vkladať nové nádeje do vyhorených alebo neperspektívnych strán a straničiek nemá (pri všetkej úcte) zmysel.

Naša služba vlasti a národu je v týchto časoch potrebnejšia ako kedykoľvek predtým. A my sme odhodlaní v tejto službe so vztýčenou hlavou pokračovať. Pridajte sa k nám! www.hnutie-republika.sk/pridajte-sa-k-nam