Milan Uhrík (REPUBLIKA): Urobte na nový rok niečo dobré pre Slovensko: Podpíšte petíciu


Urobte na nový rok niečo dobré pre Slovensko: Podpíšte petíciu pod návrh na odmietnutie amerických vojenských základní v SR

Americkí poskoci (a podľa môjho názoru aj americkí agenti) Naď a Korčok nastavili pripomienkové konanie k zriadeniu amerických vojenských základní práve na sviatky, keď sú ľudia mimo.

Podpisom tejto dohody USA získajú operačnú a legislatívnu autonómiu pri plnení úloh v SR. Čo to znamená? Že dohoda sa netýka iba základní v Kuchyni a na Sliači, ale v závislosti na bezpečnostnej situácii pohyb amerických síl môže byt kdekoľvek, a to mimo existujúci právny systém SR. Myslíte si, že toto robia priatelia? Ja nie.

Preto naši experti v rámci REPUBLIKY (generál Jozef Viktorín, JUDr. Lukáš Machala a Marián Ďuriš) pripravili hromadnú občiansko-legislatívnu pripomienku, ktorou navrhujeme zamietnuť diabolskú dohodu s Američanmi v celom rozsahu.

Zdieľajte a dajte jasne najavo svoj postoj. Vy rozhodujete, na ktorej strane bude v histórii podpísané Vaše meno. Či na strane Slovenska alebo USA. Slovenská republika Vás veľmi potrebuje. Vy ste Slovensko!