Milan Mazurek (REPUBLIKA): Covidovému prorokovi dobrovoľne nedám ani cent!


SABAKOVI SOM MAL DO 3 DNÍ ZAPLATIŤ 20 000 EUR! BEZ SÚDU A MOŽNOSTI NORMÁLNEHO ODVOLANIA!

Okrem šírenia dezinformácií a poplašných správ sa teraz covidový prorok Sabaka preslávil bezprecedentným súdnym rozhodnutím. Umiestniť náhradu nemajetkovej ujmy v šialenej sume do predbežného neodkladného opatrenia ešte Slovensko nezažilo. Nestretol sa s tým žiaden advokát a je to priamo v rozpore s definíciou daného inštitútu.

Sudca Šteffel tak z môjho pohľadu odporne porušil zákon a vydal šialený rozsudok bez súdu, zneužitím svojej moci. Hneď 2 januára bude na tohto človeka podané trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu ohýbania práva. Rovnako dám trestné oznámenie na covidového proroka Sabaku za šírenie nebezpečných poplašných správ, ktorými desil celý národ vymyslenými číslami o mŕtvych, ktorí nás čakajú.

Jediné peniaze, ktoré v súvislosti s prorokom Sabakom a Šteffelom dobrovoľne miniem sú tie na advokátov 🙂

Je mi úplne jedno, k akým podlým ťahom sa ešte tieto bezcharakterné indivídua odhodlajú. Využijem proti nim všetky zákonné možnosti a o tom, aký je Sabaka dezinformátor sa dozvie každý.

Neviem, čo si títo ľudia myslia, ale vôbec ma nepoznajú. Každé takéto podlé a protizákonné svinstvo, ku ktorému sa uchýlia ma len povzbudzuje. Nikdy nebudem taký blázon, aby som niekomu platil za to, že som ho nazval covidovým prorokom… Navyše, ak je naozaj covidový prorok. A veľmi nepresný prorok…

Nový rok sa bude niesť v znamení tvrdého boja proti koronatotalite a Sabakovi nedarujem vôbec nič. Niekto tak zbabelý, že odmietne debatu s odborníkmi, akými sú pán Lakota alebo Janco, lebo vie že by jeho televízne argumenty rozniesli v zuboch, si nezaslúži najmenšiu úctu.

Som pripravený na to, čo nás čaká a verím, že sa nám Slovensko podarí zachrániť. Zbabelci nesmú byť prezentovaní ako najväčší odborníci a Šteffel, ktorý sa nehanbí zneužiť čokoľvek, by v spravodlivom štáte sudcu robiť nemohol.