Milan Uhrík (REPUBLIKA): Nový COVID automat je obyčajný masaker šialencov na ľuďoch


Povinné Covid pasy v práci, lockdown pre nezaočkovaných “podľudí”. Trošku dlhšia reťaz pre zaočkovaných (tí môžu rozdávať vírus naďalej)

Jedna vec sa ukazuje v plnej kráse. Je úplne jedno, čo robíte. Je už úplne jedno dokonca aj to, že máte aj čerstvý PCR test o tom, že ste zdravý. Fakt na tom nezáleží. Ich to nezaujíma. Len “očkovať a očkovať”, ako pokazená platňa.

Zdravotníctvo sa rúti do kolapsu. Nie však kvôli ľuďom, nie kvôli koronavírusu. Je to kvôli vláde. Kvôli tomu, že rozhodujú ľudia ako Pročko a Tabák.

Za 1,5 roka neurobila vláda s tým zdravotníctvom nič. Absolútne nič, len ho ešte viac zdevastovali, ešte viac vyčerpali. Už tam pomaly nemá kto robiť.

Každému bolo jasné, že to takto dopadne. Kričali sme, volali sme už v lete, aby posilňovali zdravotníctvo a nespoliehali na experimentálne vakcíny ako na všeliek. Nikto nepočúval.

Očkovací zázrak sa nekoná, veď rekordné počty nakazených sú aj v štátoch, kde majú takmer 2-násobnú zaočkovanosť oproti Slovensku. Očkuje sa vakcínami, ktoré proti delta variantu veľmi nezaberajú.

Sú to šialenci. Stále dokola používajú evidentne nefunkčný recept. Recept, ktorý nás za 1,5 roka užívania dostal na kolená. Ani za svet pochopiť, že vírus tu proste raz a navždy bude a treba sa s ním naučiť žiť.

Že sa treba sústrediť na vybudovanie systému a liečbu. A prestať obviňovať a trestať ľudí za neschopnosť vlády.