Milan Mazurek (REPUBLIKA): Izraelské úrady zverejnili šokujúce zistenie čo nastane po zaočkovaní


Izraelské úrady zverejnili šokujúcu správu, ktorá ukazuje, že sa u zaočkovaných mladých ľudí, najmä u mladých mužov, sa vyvinula potencionálne smrteľná komplikácia myokarditída ( zápal srdcového svalu ), a to v extrémne veľkom množstve prípadov!

V Kanade spozoroval ten istý jav minimálne jeden verejný zdravotník. Doktor Peter Liu vedúci vedecký pracovník z University of Ottawa Heart Institute a odborník na myokarditídu. „Je to viac ako len náhoda” , povedal.

Úrady v Nemecku dospeli k rovnakému záveru. Nemecká vláda práve oznámila , že zdraví mladí ľudia by sa mali očkovaniu vyhnúť ! Je to príliš nebezpečné! Nejde o antivaxerské konšpiračné teórie. Je to skutočné.

K téme sa vyjadril aj poslanec NR SR Bc. Milan Mazurek:

„Kým “slovenské” médiá hlavného prúdu fungujú na báze jednostrannej a zvrátenej kampane, vo svete to môže fungovať aj trochu inak. Komentátor americkej televízie Fox news, Tucker Carlson do celého sveta vykričal zásadné a šokujúce zistenia ohľadne vakcinácie mladých ľudí a detí v Izraeli! Slovenské médiá samozrejme čušia a verklíkujú, ako to do detí musíme napichať za každú cenu. Takéto médiá sú už len propagandistické kanály, a preto sa musíme občianskou cestou snažiť vyvážiť jednostranný pohľad inými informáciami, ktoré tam nezaznejú.

Preložili sme pre vás dané vystúpenie a vy si sami, slobodne môžete urobiť názor, na to, či chcete do svojich detí napichať testovacie vakcíny, za ktoré neberie výrobca zodpovednosť. ”

Viac sa dozviete v priloženom zázname: