ŠKANDÁL: Kampaň REPUBLIKY vraj predbehla očkovaciu kampaň štátu!


Ruky preč od našich detí! Stop korona totalite!

„Veru tak. Kto chce, nech sa proti Covidu zaočkovať nechá. Kto nie, toho nech nikto nediskriminuje. Len o toto nám ide.Nútiť do očkovania deti však považujeme za vrchol arogancie ❌ Covid je pre ne len minimálne rizikový. Nikto netuší, ako sa účinky tých neodskúšaných (a len podmienečne schválených) vakcín u detí prejavia po 5-10-20 rokoch. Komu zlyhá imunita, komu sa objavia nádory alebo iné ochorenia. Obzvlášť pri každoročnom preočkovávaní.

Buďme prosím opatrní. Nerobme z detí pokusné myši. Nepodľahnime slepo lobistom z farmaceutických firiem, ktorí za negatívne následky experimentálnych vakcín nenesú zodpovednosť. Tí zhrabnú svoje prémie a za pár rokov len pokrčia plecami a povedia “veď nebolo to povinné, o rizikách ste vedeli”. Potom bude neskoro plakať. Zdravie máme len jedno” , uviedol na svojej sociálnej sieti predseda hnutia Ing. Milan Uhrík, PhD. 🇸🇰

V žiadnom prípade nám nejde o antiočkovaciu kampaň u dospelých ľudí. Ide nám len o to, aby očkovanie bolo dobrovoľné a občania mali možnosť voľby. A samozrejme aby nezaočkovaní neboli diskriminovaní!

#ZaNaseDeti#StopKoronaTotalite