Milan Mazurek: Až 10 rokov väzenia za názor na facebooku? Takto si to Kolíková želá!


Ministerka z SaS, Mária Koliková na ľudí otvorene vybalila svoje najtemnejšie totalitné túžby. Za názory a ich slobodné šírenie Vám chce v núdzovom stave dávať až do 10 rokov za mrežami.

Jej novela trestného zákona, obsahujúca trestný čin “šírenie nepravdivej informácie” je ako vystrihnutá z Orwellovej knihy. Snáď ani v Severnej Kórei nie sú tak úprimní vo svojej totalite. Možno ani tak prísni…

Koľko takých informácií, ktoré sa javili ako hoax sa neskôr ukázali ako pravda? A koľko informácií, ktoré prezentovali vládne “autority” sa neskôr premenilo na nevedecké nezmysly?

Napríklad:

– koronavírus pochádza z laboratória. Najprv hrozný hoax, dnes najpravdepodobnejší scenár.

– očkovaní nešíria vírus. Najprv fakt, neskôr nezmysel.

– očkovaní sú chránení. Najprv fakt, neskôr nezmysel.

– vláda chce povinné očkovanie. Najprv hoax, neskôr otvorená túžba mnohých vládnych predstaviteľov.

Ako si to teda súdružka Koliková predstavuje? Najprv ľudí pozatvára a neskôr prepustí s ospravedlnením? Alebo ostanú zavretí, lebo vtedy to predsa “platilo”?

Už len predložiť niečo také znamená vyznať sa z najfašistickejších túžob. Márii teda gratulujem ku priznaniu farby.


100 thoughts on “Milan Mazurek: Až 10 rokov väzenia za názor na facebooku? Takto si to Kolíková želá!

  1. Быстровозводимые здания – это новейшие строения, которые различаются повышенной быстротой строительства и мобильностью. Они представляют собой сооружения, заключающиеся из предварительно изготовленных составляющих либо блоков, которые могут быть быстро собраны в участке стройки.
    Строительство быстровозводимых зданий из металлоконструкций отличаются податливостью и адаптируемостью, что дозволяет легко менять а также переделывать их в соответствии с запросами клиента. Это экономически результативное а также экологически устойчивое решение, которое в крайние лета получило широкое распространение.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *