Marián Ďuriš v Belehrade: Neobvyklý trend, pád mainstreamu a NÁDEJ pre Európu!


Konzervatívny kongres troch kontinentov v Belehrade priniesol kvalitné diskusie o potrebe mieru, dobrých vzťahoch, efektívnej komunikácii, vlastenectve, ale aj ochrane hraníc pred masovou migráciou. Spolu za Európu suverénnych národov!

Marián Ďuriš, líder tímu pre zahraničné veci, odpovedá v panelovej diskusii na otázku amerického moderátora o pozícii vlasteneckých subjektov na politickej scéne:

“Je to podobné ako v Spojených štátoch, kde mainstreamové médiá pretláčajú svoje progresívne, neomarxistické naratívy a za tým sa nachádza veľký vplyv. Je za tým veľké množstvo peňazí a vplyvu, externého či geopolitického. Takže v tomto zmysle nie sme v úplne odlišnej situácii, ale na druhej strane sa to deje aj v Európe, napr. v témach masovej migrácie alebo bruselského vplyvu na národné štáty. Nie je to dobrá situácia, no musíme sa s ňou vysporiadať. A cesta ako sa s tým vysporiadať je ísť vpred. Ísť vpred strategicky, s celým aparátom, prejavmi, ktoré prinášajú naše riešenia, normálne názory ako máme, konzervatívne hodnoty a myslím, že tie časom zvíťazia, lebo v mnohých európskych štátoch vidíme…”

Čo v európskych štátoch vidíme, aké trendy nastupujú a aká nádej z toho vyplýva, sa dozviete v závere videa. Celé video tu: