Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Naď sa v televíznej relácii opäť predviedol


S obrovským prekvapením, hraničiacim s údivom som včera sledoval politickú diskusiu v relácii Na telo. Ak sa pýtate prečo, odpoviem vám: výkon na jednej strane moderátora a na strane druhej nášho exministra vojny Naďa boli hodné toho údivu.

Toľko nezmyslov a neprád, toľko zla a zákernosti počuť v jednej diskusii sa len tak hocikedy nevidí. A to dokonca ani vtedy ak je v štúdiu samotný tvorca slovenského marazmu Matovič.

A teda dovolím si jednu poznámku k tomu včerajšku. Počas celého môjho života – či profesionálneho, alebo toho osobného, žijem poctivo. Na rozdiel od vás pán Naď. Vy sa o občanov Slovenska postarať neviete. To sme už zistili, to sme zažili, to máme overené. Z kresla ministra ste dokázali ľuďom iba oplzlo nadávať a urážať ich. Postarať sa však o seba, to vám išlo excelentne.

Uvediem zopár príkladov:

získali ste byt od Ministerstva obrany SR, na ktorý príslušník Ozbrojených síl čaká roky, v Bruseli ste boli s bratom, švagrom a to všetko za štátne peniaze, keď vás v Smer-e odhalili aký ste charakter a vyhodili vás, zrazu ste sa stali demokratom, ako ľahký zdroj príjmom – a nie malých, ste si našli mimovládnu organizáciu.

Váš kompletne celý profesný život je postavený na pôžitkoch, konkrétne na vyciciavaní štátu.

Nie politici z Republiky, ale vy pán Naď sa môžete hanbiť za to kto ste a čo konáte.

A keď sme pri tom – povedzte už konečne ľuďom pravdu, ako ste získavali peniaze do tej vašej mimovládky a ako a kam potom tiekli? A až vtedy nastane sranda. A veľká.