Nemecká polícia brutálne zakročila proti občanom a demonštrantom


„ANGELA MERKELOVÁ: OBRANCA LIBERÁLNEJ DEMOKRACIE… NEMECKO JE HNACÍ MOTOR EURÓPY… EÚ BRÁNI DODRŽIAVANIE ĽUDSKÝCH PRÁV, DÔSTOJNOSTI, ZÁSAD SLOBODY, DEMOKRACIE…“ SKUTOČNE?

Viete si predstaviť takéto správanie policajných zložiek v krajinách, ktoré sú médiami označované ako “autokratické a nedemokratické“? Viete si predstaviť, že by neprotestovala majorita proti povinnému očkovaniu a COVID pasom, ale iná komunita? Aké jednoliate „znepokojenia“, odsúdenia a sankcie by nasledovali od bruselských komisárov a ďalších aktivistov?

Polícia v nemeckých uliciach aj takto reagovala na občianske demonštrácie proti obmedzovaniu slobody a ľudských práv pod zámienkou „ochrany zdravia“. Bez ohľadu na vek, bez ohľadu na status chránenej osoby. Lídri protestov sa vyjadrili, že represia štátu už nemá nič spoločné s bojom proti vírusu.

Nemecko zažíva vlnu protestov proti diskriminácii neočkovaných a segregácii občanov. Protesty sú brutálne potláčané, ale naši novinári mlčia alebo zavádzajú o „jednotnom vakcinačnom nadšení“ v iných štátoch. Násilné scény dokonca podnietili špeciálneho spravodajcu OSN Nilsa Melzera, aby sa zaujímal o vyšetrovanie zásahov bezpečnostných zložiek voči protestujúcim občanom.

VIDEO SI POZRIETE TU! >>> https://www.facebook.com/mariandurisrepublika/videos/558380862190255