Americká komunita nepodľahla panike a výsledok? Zarobila najviac v histórii


Pokiaľ ide o opatrenia prijaté počas súčasnej situácie, racionálny a spätný pohľad je pre analýzu dôležitý. Americká relácia Full Measure priniesla príbeh, o ktorom sa príliš nedozviete a odohral sa v srdci Pensylvánie.

Full Measure je nedeľný televízny program zameraný na investigatívne spravodajstvo. Hlavnou postavou je Sharyl Attkisson, päťnásobná držiteľka ceny Emmy, ceny Edwarda R. Murrowa za investigatívne spravodajstvo a stojí za ňou tím ďalších ocenených novinárov.

Každý týždeň prináša témy ako imigrácia, terorizmus, vládne zlyhania, národná bezpečnosť a prečiny veľkých korporácií spôsobom, akým by sa ich naše médiá zrejme nedotkli, aby nenarušili jednostranný názorový diskurz a predstavu o dianí.

Full Measure sa vysiela do 43 miliónov domácností a na staniciach ako ABC, CBS, NBC a FOX. Pozrite si krátku reportáž o komunite, ktorá sa vydala iným smerom ako zbytok sveta. „Áno, sme múdrejší ako ostatní. To nie je chvastanie. Urobili sme správnu vec,“ tvrdia. Viac už vo videu a urobte si názor sami.