Tomáš Špaček (REPUBLIKA): O zločincoch a o všetkých, ktorí zlyhali


Pre mnohých je témou číslo jedna návšteva Geissenovcov na popud ministra hospodárstva a fanatické prejavy prezidenta Zelenského, ktoré sme museli pretrpieť aj priamo v slovenskom parlamente. Musíme sa však vrátiť k téme, na ktorú sa na Slovensku ako keby zabudlo, pričom v zahraničí stále rezonuje predovšetkým vďaka doslova katastrofickým informáciám, ktoré sa najmä posledné mesiace vyplavujú na povrch. Reč je o očkovaní proti čínskej chrípke.

Podľa štatistického predpokladu založeného na zahraničných štúdiách mohlo byť vakcínami len na Slovensku zdravotne poškodených zhruba 30 000 až 90 000 občanov. A to ešte nepoznáme všetky negatívne účinky, ktoré môžu byť Covid očkovaním spôsobené.

Kto za toto nesie zodpovednosť a kto každý zlyhal?

VLÁDA A PREZIDENTKA

Pani prezidentka sa spolu s členmi a poslancami vládnej koalície stali počas pandémie hovorcami nadnárodných farmaceutických gigantov, ktorých hlavnou úlohou je generovať zisk a to, paradoxne, niekedy aj na úkor verejného zdravia. Frázy ako napr. „vakcína je sloboda“ mohli byť uveriteľné možno pár týždňov po začiatku očkovacej mašinérie, ale s postupným presakovaním závažných informácií o nežiadúcich účinkoch nových vakcín, sa mali osoby, ktoré sa prepožičali na propagátorov Covid očkovania, zastaviť a dôkladne upozorniť na tieto zistenia. To sa však nedialo a všetky negatívne informácie sa jednoducho ignorovali alebo boli označené za hoaxy.

Prezidentka, členovia vlády a vládni poslanci nesú bezpochyby najväčšiu mieru zodpovednosti za všetky zbytočne zničené ľudské životy, pretože svojim neopatrným, nekompetentným a preexponovaným prístupom doslova hrali ruskú ruletu s vlastnými občanmi.

GENERÁLNY PROKURÁTOR

Pre priaznivcov opozície je GP hrdina. Nemusel pre to urobiť veľa. Pár krát použil §365 TP a urobil zopár rozumných krokov smerom k Ruskej federácii. Toto stačilo, aby sa stal miláčikom alternatívy. Mne to však absolútne nestačí a otvorene hovorím, že počas Covid divadla zlyhal na plnej čiare. Nechal vládu, aby nezmyselne terorizovala občanov a nútila ich podstúpiť zdravotné zákroky, s ktorými mnohí neboli stotožnení.

Keď pána Žilinku porovnáme s viacerými americkými prokurátormi, tak jeho osoba pôsobí skôr ako karikatúra na nezávislého GP bojujúceho za zákon.

Uveďme si zopár príkladov toho, ako vyzerá skutočný boj proti Covid totalite:

GP Texasu zakázal povinné nosenie rúšok a povinné očkovanie (https://www.texasattorneygeneral.gov/covid-governmental… )

GP Floridy v spolupráci s guvernérom právne napadli povinné nosenie rúšok vo verejnej doprave, ktoré nariadila Bidenova administratíva (https://www.flgov.com/…/governor-ron-desantis-and…/… )

Generálni prokurátori v 24 amerických štátoch pohrozili žalobou pre povinné očkovanie, ktoré zaviedla federálna vláda (https://www.csnews.com/attorneys-general-24-states… )

A to je len pár príkladov z veľkého množstva. Toľko možností ako sa inšpirovať, ale Žilinka vyčíňanie vlády ignoroval…

OPOZÍCIA

Časť opozície sa snažila. Sám som jej súčasťou a za nás môžem povedať, že sme robili maximum, čo bolo v našich možnostiach. Problém je ten, že nie celá opozícia išla na maximum. A tobôž nie jednotne. Nebudem nikoho menovať, ale prečo niektoré opozičné strany nejavili najmenšiu snahu o spoluprácu a vždy išli zásadne sólo? Prečo sa viaceré strany oháňali generálnym štrajkom, ale keď sme vytvorili iniciatívu, ktorá mala ambíciu to celé spustiť, tak ju ignorovali? Na nevedomosť sa vyhovoriť nemôžu. My sme ich všetkých notifikovali.

Taktiež je chybou to, že niektoré subjekty sa namiesto odborného a razantného boja uchýlili k vytváraniu teórií o mikročipoch vo vakcínach a rôznych biblických prepojeniach, nehovoriac o odporúčaniach kombinovať alkohol s liekmi… To všetko boli vyjadrenia, ktoré náš boj zbytočne podkopávali a nahrávali vládnym zločincom.

Kvôli zmieneným dôvodom opozícia zlyhala v boji za práva slovenských občanov…

PRÁVNICI A LEKÁRI

Dve profesie, ktoré mali k tomuto všetkému najviac čo povedať. Práve právnici a doktori mali byť tí, ktorí mali do koronavírusovej krízy priniesť racionalitu a snahu viesť spoločenskú diskusiu. Väčšina právnikov však stiahla chvost a tvárili sa, že sa nič nedeje. Existujú však aj viaceré výnimky, ktoré otvorene kritizovali spôsoby, akými vláda obmedzuje základné ľudské práva a snažili sa proti nastupujúcemu č***d šialenstvu bojovať. Bolo ich však príliš málo.

Lekári počas koronakrízy akoby zabudli na zásadu „Primum non nocere“ – predovšetkým neuškodiť a bezmyšlienkovite sa spoľahli na zopár narýchlo vytvorených „autorít“, ktoré určovali smer, akým sa spoločnosť uberala. Ich názory a vyjadrenia v podstate len kopírovali želania čelných predstaviteľov vlády a ak by som bol akcionárom Pfizeru alebo Moderny, tak nikoho vhodnejšieho ako doktora Sabaku a jemu podobných by som si pre rast akcií ani nemohol priať. Smutné však je, že sa našlo len málo doktorov, ktorí si trúfli týchto covidových prorokov spochybniť a bez mediálneho priestoru ostal ich hlas nevypočutý.

Títo „vybraní“ doktori opakovane spochybňovali prirodzenú ľudskú imunitu a dodnes presvedčene tvrdia, že jediným riešením je vakcína. Našťastie existujú lekárske kapacity, ktoré tieto osôbky v znalostiach riešenej problematiky s prehľadom prevyšujú a ponúkajú na vec diametrálne odlišné pohľady, ktoré sa s odstupom času javia ako správne. Medzi tieto osobnosti patrí napr. prof. Ch. Perronne – vakcinológ; bývalý prezident technickej komisie pre francúzsku vakcinačnú politiku a zároveň vice-prezident expertnej vakcinačnej skupiny WHO pre Európu -, odvahu taktiež preukázal český vakcinológ prof. Turánek, taktiež americký vynálezca mRNA platformy a mnohí ďalší (medzinárodnú deklaráciu pre obnovenie vedeckej integrity podpísalo 17 000 lekárov a vedcov, ktorí požadujú okamžité zastavenie mRNA vakcinácie)

Z vyššie uvedeného vyplýva, že problémom nie sú všetci právnici a lekári, ale problém spočíva v strachu prevažnej väčšiny z nich vyjsť zo svojej komfortnej zóny a postaviť sa za to, čo je správne. Česť všetkým, ktorí tak (nezištne) učinili.

OBČANIA

V konečnom dôsledku zlyhali samotní občania, ktorí sa nechali propagandou presvedčiť, že Matovič, Lengvarský a Remišová vedia lepšie, čo je pre ich zdravie dobré, než oni sami a rezignovali na boj za svoje práva a slobody. Na najväčšom protivládnom proteste bolo maximálne 15 000 ľudí. Na to, aká je nespokojnosť s touto vládou a jej likvidačnými opatreniami, je to žalostne smutná účasť. Vina je, samozrejme, aj na nejednotnej opozícii, ale najväčším faktorom je, žiaľ, nezáujem občana zabojovať za lepšiu budúcnosť.

Teraz prejdime k faktom:

(Upozorňujem, že pre správne pochopenie závažnosti uvedených skutočností, je vhodné dať ich do kontextu k mojim starším príspevkom na túto tému)

1. mRNA vakcíny páchajú viac škôd než úžitku

Existuje už nespočetné množstvo dát o tom, že mRNA vakcíny vôbec nie sú také bezpečné, ako nám neomylné autority opakovane tvrdili. Existuje len veľmi malá zložka populácie, pri ktorej môžeme ako tak hovoriť o nejakom benefit/risk pomere. Pretože pre drvivú väčšinu populácie je to v zásade len čistý risk.

Aj vďaka státisícom strán, ktoré Pfizer na základe rozhodnutia texaského súdu musí zverejňovať, je evidentné, že počas klinických štúdií a schvaľovacích procesov dochádzalo k viacerým podvodom. Taktiež neboli zohľadnené mnohé informácie od pacientov a doktorov. (https://rumble.com/v14dtuu-michael-yeadon-phd-principle-3… )

Pfizer si počas klinických štúdií „pomáhal“ nie len vymyslenými účastníkmi štúdie, ale neváhali si zrejme pre schválenie vakcín vymyslieť aj neexistujúcu nemocnicu. (https://uncoverdc.com/…/the-pfizer-clinical-trial-is…/ )

Nemecko potvrdilo, že závažné nežiadúce účinky po vakcíne utrpelo 1% občanov. (https://www.ardmediathek.de/…/Y3JpZDovL21kci5kZS9iZWl0c… ) To by znamenalo, že len na Slovensku môžeme predpokladať približne 30 000 ťažkých nežiadúcich účinkov. Toto je nanešťastie ešte vcelku optimistický odhad, pretože mainstreamový berlínsky denník prišiel s informáciou, že podľa doktora E. Freislebena môže závažnými vedľajšími účinkami trpieť až 3% pacientov (https://www.berliner-zeitung.de/…/eine-impfpflicht…). To by na slovenské pomery predstavovalo zhruba 90 000 ľudí.

Vedci poukazujú na to, že Covid vakcíny sú nebezpečné, pretože môžu poškodiť srdce, mozog, reprodukčné tkanivá a pľúca. (https://rumble.com/v14db2t-dr.-robert-malone-global-covid… )

Prikladám sem tabuľku vykazujúcu extrémne hodnoty necovidových nad-úmrtí (https://twitter.com/…/status/1524568110459547648/photo/1 )

2. Lockdowny – začiatok krízy, ktorá trvá dodnes

Podobne ako neoverené vakcíny aj lockdowny si vyžiadali hromadu obetí. Možno nie tak evidentných, ale v o to väčšom rozmere. Okrem toho, že sa ukázali neefektívne na zastavenie šírenia infekcie, je zrejmý ich negatívny dopad na ľudskú psychiku – najmä u detí a mladistvých, ktorí obdobie lockdownov znášali najhoršie. Lockdowny pomohli iba jednej veci a to naštartovať inflačnú špirálu, ktorú rusko-americká vojna na Ukrajine ďalej prehlbuje.

(https://www.telegraph.co.uk/…/lockdowns-not…/… )

štúdia o efektivite lockdownov – https://sites.krieger.jhu.edu/…/A-Literature-Review-and…

Na záver – momentálne svet čelí iba jednej pandémii – pandémii rakovín, ktorá vznikla odkladaním onkologických vyšetrení počas lockdownov. V Anglicku je to 6 miliónov čakajúcich pacientov. Prepočítajte si to na Slovensko a dostanete sa ku katastrofickým číslam. (https://www.express.co.uk/…/cancer-backlog-NHS… )