Miroslav Urban (REPUBLIKA): Slepí priaznivci vlády


Miroslav Urban na svojom facebookovom profile píše:

“Vládna koalícia a jej priaznivci neskrývajú obrovskú radosť z výpovedí (vopred zinscenovaných?) kajúcnikov voči predstaviteľom predchádzajúcej vlády… A za všetkým je “lebo Fico”. Kde boli títo kajúcnici doteraz? Chcú sa hrať na obete, nebodaj sú to nevinní hrdinovia? Padni komu padni, som za. Je mi jedno či v base skončí Róbert a jeho priatelia, ale kde sú ďalší politici z predchádzajúcich vlád? Dzurinda, Miklóš, Jirko Malchárek, Zajac atď. atď.. (akurát Pablo Rusko skončil tam kde patrí, hodili ho cez palubu, možno kvôli priezvisku). Tých spravodlivosť opomenie? Lebo sú to “ich ľudia”? Čo sa tak pozrieť na “bájne” majetkové pomery a pseudomajetkové priznania i týchto politikov?

Ale oslavovateľom vládnej koalície stačí elementárna nenávisť voči Ficovi, čo tam po krachujúcej krajine, zvyšovaní cien, zvyšovaní energií, krachujúcom zdravotníctve… (Na zbrojenie sa ale peniaze vždy nájdu.. vždy).

A čo oľaňáci – nemajú aj oni zodpovednosť za 12.500+ mŕtvych na Covid? To naozaj na všetkých platí donekonečna zázračné spojenie “lebo Fico”?

Spravodlivosť pre všetkých, bez rozdielu.

Napadá ma komunikácia Haščáka z Penty s Jirkom Malchárkom (minister hospodárstva, predtým automobilový pretekár- teda kvalifikácia na úrovni i dnešných ministrov): „Volič o ničom nič nevie, volič je hovno. Volič vníma iba absolútny povrch”…

A ešte dodám – voliči majú krátku pamäť, na všetko zabudnú, všetko odpustia. Smutné… Za krátke pôsobenie v NRSR som nadobudol pocit, že väčšine politikov ide o vlastný prospech a vďaka amnézii voličov sa dookola recyklujú tí istí s novými heslami a nesplniteľnými sľubmi, vládnuť Slovákom je úžasné. Škoda že politici sú v mene svojho prospechu ochotní obetovať aj svojich voličov… Doslovne.

Ak sa mi ešte niekto bude sťažovať na zlé zdravotníctvo, tak ho pošlem na Sliač obzrieť si stíhačky, radary alebo obrnené vozidlá… A pred ďalšími a ďalšími voľbami si spomeňte na slová pána Haščáka…”