Poslanci hnutia Republika dnes v NR SR podporili návrh zákona, ktorý predkladala poslankyňa Záborská z tzv. konzervatívneho krídla Oľano, a ktorý prešiel do druhého čítania tesne aj vďaka našim hlasom.
„Očakávame, že návrh poslankyne Záborskej pomôže deťom, rodinám, občanom a Slovensku, a preto by sme ho chceli podporiť aj v ďalších čítaniach.
Rovnako však očakávame, že podobný vecný prístup budú mať aj poslanci okolo pani Záborskej a že recipročne podporia náš opozičný návrh na ochranu detí pred pedofíliou a LGBT agendou (tzv. Urbanov zákon).
Len takto spoločne môžeme v zásadných otázkach ochrany detí a rodiny na pôde parlamentu niečo reálne zmeniť,” vyjadril sa predseda hnutia Republika Milan Uhrík.
js安全 hello my website is js安全
oneiroi greek hello my website is oneiroi greek
terdapat gerak hello my website is terdapat gerak
rtp kudacuan hello my website is rtp kudacuan
plug in hello my website is plug in
jp 100 hello my website is jp 100
adv lv hello my website is adv lv
satu penyebab hello my website is satu penyebab
kursi full hello my website is kursi full