Milan Uhrík (REPUBLIKA): Podporíme každý zákon, ktorý pomôže ľuďom


Poslanci hnutia Republika dnes v NR SR podporili návrh zákona, ktorý predkladala poslankyňa Záborská z tzv. konzervatívneho krídla Oľano, a ktorý prešiel do druhého čítania tesne aj vďaka našim hlasom.

Očakávame, že návrh poslankyne Záborskej pomôže deťom, rodinám, občanom a Slovensku, a preto by sme ho chceli podporiť aj v ďalších čítaniach.

Rovnako však očakávame, že podobný vecný prístup budú mať aj poslanci okolo pani Záborskej a že recipročne podporia náš opozičný návrh na ochranu detí pred pedofíliou a LGBT agendou (tzv. Urbanov zákon).
Len takto spoločne môžeme v zásadných otázkach ochrany detí a rodiny na pôde parlamentu niečo reálne zmeniť,” vyjadril sa predseda hnutia Republika Milan Uhrík.


25 thoughts on “Milan Uhrík (REPUBLIKA): Podporíme každý zákon, ktorý pomôže ľuďom

  1. Spätné upozornenie: empresa serviços informática
  2. Spätné upozornenie: Darknet market links list 2023
  3. Spätné upozornenie: Steroide Kaufen Europa
  4. When you have doubts about your children’s activities or the safety of their parents, you can hack their Android phones from your computer or mobile device to ensure their safety. No one can monitor around the clock, but there is professional spy software that can secretly monitor the activities of Android phones without making them aware.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *