Miroslav Urban (REPUBLIKA): Protesty proti LGBTI propagande na školách


V Kanade sa tento týždeň vo viacerých mestách uskutočnili veľké protesty proti LGBTI propagande na školách (mainstream to pochopiteľne odignoroval). Rodičia kanadských detí odmietajú sexualizáciu školstva, odmietajú aby sa ich deti učili o transgenderoch, queeroch a iných sexuálnych odchýlkach.

Myslím si že nie som homofób, nikdy som sa nezaujímal o sexualitu ľudí s ktorými som sa stretol, poznám ľudí z tejto komunity a zaujímajú ma ich ľudské vlastnosti, nie sexuálne. Mnohých pokladám za dobrých priateľov, no hlavne dobrých ľudí.

Ideológia LGBTI však už podľa môjho názoru zachádza priďaleko, knižky pre deti v školách o sexe a LGBTI komunite mi prídu absurdné a absolútne nevhodné.

Ľudia s LGBTI komunity sú ľudia ako my, majú hlavu, ruky, nohy… no čisto z biologického hľadiska ich sexuálnu preferenciu možno vnímať ako slepú vetvu ľudského rodu, cez to všetko tu táto komunita vždy bola a pochopiteľne i bude.

Rozhodne však odmietam LGBTI propagandu na školách cez všakovaké dúhové organizácie, či mimovládky. Sexuálna propaganda do škôl jednoducho nepatrí, nech sa deti radšej učia viac o našej vlasti, prírode, literatúre, histórii..

Ukážme deťom krásu nášho sveta, naučme ich poznať skutočné hodnoty, naučme ich aby správne a zmysluplne prežili svoj život, deti nepotrebujú poznať všetky sexuálne deteriorácie ľudstva.

Načo nám je LGBTI agenda vôbec na školách? Deti sú múdre, keď chcú na nete nájdu všetko, domnievam sa, že najlepšie bude ak im o sexuálnych minoritách povedia niečo rodičia v takom rozsahu a v takom veku ako to uznajú za vhodné.

Na kanadských protestoch ma zaujalo, že sa na nich zúčastnilo veľa občanov z moslimskej minority, moslimovia zostávajú verní svojim hodnotám z pôvodnej vlasti, zatiaľ čo je kresťanstvo v západnom svete v pokračujúcom morálnom úpadku.

Myslím si že pretláčanie LGBTI agendy môže mať nakoniec skôr negatívny dopad na ešte väčšmi rozdelenú spoločnosť, ľudia sa čoraz viac vyhraňujú “my a oni”, nárast nenávisti súvisí práve s neprirodzeným preferovaním ľudí z LGBTI komunity liberálno – progresívnym fašistickým politickým spektrom.

Môžme polemizovať donekonečna – ale globálne dokonalejší model spolužitia ľudí ako je rodina – muž a žena a deti neexistuje a nebude existovať, aj ľudia sú súčasťou živočíšnej ríše, kde sú na zachovanie rodu potrebné dve osoby opačného pohlavia, existujú len dve pohlavia – muž a žena, mimoriadne genetické chromozómové aberácie sú možné ale rozhodne nevyvracajú jedinečnosť mužského a ženského pohlavia.

Úprimne mi je jedno či Peter alebo Ján sú homosexuáli, Igor heterosexuál, Zuzana bisexuálna, Ondrej transgender…, informácie o ich sexualite pre mňa a vôbec pre nás všetkých by nemali mať žiadny relevantný význam, nemali by sme to vôbec riešiť, je to ich súkromie.

A prosím dajme našim deťom pokoj od LGBTI propagandy.

Jednému javu však na Slovensku nerozumiem, väčšina obyvateľov Slovenska nemá záujem o LGBTI agendu na školách, dokonca značná časť ju odsudzuje, no na druhej strane bez ostychu vo voľbách podporia liberálno – progresívne fašistické strany, ktorých dôležitou volebnou témou je práve LGBTI agenda (PS, SaS, +/- Hlas…).

Premiér Kanady Trudeau na vrub protestov povedal: “aby bolo jasné, transfóbia, homofóbia, bifóbia nemajú miesto v našej spoločnosti”.

Ja len dodám – v spoločnosti by nemala mať miesto ani extrémne preferovaná transfília, homofília, bifília, či heterofóbia a fóbia z rodiny (rodina = muž + žena + dieťa…)