Miroslav Urban (REPUBLIKA): „Som zástanca dobrovoľného očkovania”


Lekár a poslanec NR SR Miroslav Urban: „Ja som zástanca dobrovoľného očkovania.”

V súčasnosti sme doslova zahlcovaní informáciami o COVIDe. K tomuto vírusu sa vyjadruje množstvo ľudí – okrem lekárov aj politici, novinári, herci, atď. Všetci si pamätáme ako Igor Matovič označil odbornú štúdiu o miere smrtnosti od J. Ioannidisa, profesora medicíny zo Stanfordu, za kotlebovský hoax.

Ide o príklad, ktorý ilustruje informačný chaos v tejto problematike. My sme sa preto stretli s poslancom NR SR a donedávna aj primárom interného oddelenia Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku MUDr. Miroslavom Urbanom, ktorý ako lekár ošetruje ľudí priamo na COVID oddelení. Aké sú jeho skúsenosti? Prečo je za dobrovoľnosť v očkovaní proti tomuto vírusu? Čo si myslí o vládnych opatreniach?

Pozrite si náš rozhovor na Youtube:


2 080 thoughts on “Miroslav Urban (REPUBLIKA): „Som zástanca dobrovoľného očkovania”

  1. Through the parental monitoring program, parents can pay attention to their children’s mobile phone activities and monitor WhatsApp messages more easily and conveniently. The application software runs silently in the background of the target device, recording conversation messages, emoticons, multimedia files, photos, and videos. It applies to every device running on Android and iOS systems.