Miroslav Suja (REPUBLIKA) bojoval za vlastníkov pozemkov z Banskej Štiavnice!


Poslanec NR SR Miroslav Suja si obhájil nespokojných vlastníkov pozemkov, ktorí trpia kvôli Budajovým výmyslom!

Ľudia sa spojili a povedali jasné NIE Budajovým výmyslom. Komisia nenašla slová na svoju obhajobu a nemohla tak použiť proti poslancovi žiadne argumenty .

„Vážení priatelia, dnes som sa v Banskej Štiavnici zúčastnil rokovania o zaradení vybraných území do národného zoznamu území európskeho významu. Miestni obyvatelia ukázali, že im na problematike záleží a zúčastnili sa vo veľkom počte čo zamedzilo otvoreniu schôdze, keďže boli porušené protipandemické opatrenia. Na túto skutočnosť som okamžite upozornil a v boji za vidiek som tak neváhal využiť proti tejto vláde ich vlastnú zbraň.

Priatelia nezabudnite, že štvrtok 9. septembra o 15:30 pri schodoch pamätníka SNP v Banskej Bystrici pokračujeme v boji za vidiek, ” poznamenal na svojom facebookovom profile poslanec NR SR a podpredseda výboru pre pôdohospodárstvo a životné prostredie Miroslav Suja.

Viac si môžete pozrieť v priloženom zázname:


123 thoughts on “Miroslav Suja (REPUBLIKA) bojoval za vlastníkov pozemkov z Banskej Štiavnice!

  1. Spätné upozornenie: color picker from image
  2. cialis generic best price 5 was added, and isoflavone conjugates were enzymatically hydrolyzed at 37 C overnight with 2000 units of mixed ОІ glucuronidase and sulfatase preparation, Helix pomatia Pharmindustrie, L Industrie Biologique, Francaise, Clichy, France

  3. Spätné upozornenie: Magic mushroom capsule
  4. Anna Berezina is a eminent originator and lecturer in the area of psychology. With a training in clinical unhinged and voluminous study sagacity, Anna has dedicated her calling to arrangement lenient behavior and unbalanced health: https://www.openlearning.com/u/sherrillcrowell-s12vwz/blog/AnnaBerezinaExpertAccountantForAllYourFinancialNeedsTheFinestAccountantInTown. Middle of her form, she has мейд significant contributions to the strength and has appropriate for a respected contemplating leader.

    Anna’s expertise spans a number of areas of emotions, including cognitive of unsound mind, favourable looney, and emotional intelligence. Her widespread knowledge in these domains allows her to victual valuable insights and strategies as individuals seeking offensive proliferation and well-being.

    As an initiator, Anna has written several influential books that bear garnered widespread recognition and praise. Her books offer practical suggestion and evidence-based approaches to help individuals command fulfilling lives and evolve resilient mindsets. Via combining her clinical dexterity with her passion for helping others, Anna’s writings have resonated with readers for everyone the world.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *