Milan Uhrík (REPUBLIKA): Doba sociálnych monštier je späť! Tvrdý odkaz Sulíkovi


Doba sociálnych monštier je späť. Minister hospodárstva Sulík včera ponúkol ľuďom recept, ako sa vyhnúť vyšším účtom za elektrinu

„Povie deťom, aby zbytočne nesvietili a keď neposlúchnu, vymontuje im žiarovku💡 Zdražovanie energií je tým pre neho vybavené…

Pre info, pri LED žiarovke v detskej izbe ušetríte tým cca 0,5 centu mesačne. Za 30 rokov až 1,80 eura! Úžasné 👏

Môže toto povedať minister hospodárstva ako riešenie na radikálne zdražovanie energií?! Oni si robia z ľudí doslova srandu❗️ Ako v nechutnom americkom filme, kde sa milionárski zbohatlíci hrajú s ľuďmi ako s myšami.

Hlinikárni v Žiari nad Hronom hrozí kvôli zdražovaniu elektriny zánik. Tehelňa v Poltári včera vyhlásila, že kvôli vyšším cenám plynu a elektriky asi zavrú fabriku. Pracuje tam 100 ľudí – živiteľov rodín.

Veď nevadí, vymontujú deťom žiarovky a “dobre bude”. Môžu si hľadať robotu na úrade práce. Ak Sulík nezruší aj tie…

Najprv vypredali strategické podniky západniarom, potom rozhádali Európu s 🇷🇺 Ruskom. A zrazu nemáme ani elektrárne, ani elektrinu. Ani plynárne, ani plyn. Posledný nech zhasne.

Presne to je dôvod, prečo má 🇸🇰 REPUBLIKA v programe návrat strategických podnikov naspäť do majetkovej kontroly štátu. Zisk z týchto “zlatých nosníc” musí zostávať na Slovensku – pre ľudí, pre deti a dôchodcov ✅ A nie slúžiť ako bezbrehý zdroj zisku pre zahraničných biznismenov,” napísal na svoj facebookový profil predseda hnutia Milan Uhrík.

Video zo Sulíkovej tlačovky je tu: https://www.facebook.com/MiroslavUrbanRepublika/videos/979711885909193


One thought on “Milan Uhrík (REPUBLIKA): Doba sociálnych monštier je späť! Tvrdý odkaz Sulíkovi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *