Milan Uhrík (REPUBLIKA): Sme aktívnym kritikom SMERU-SD aj keď organizujeme spoločný protest!


Nezabudli sme čo robili keď vládli! Ale primárny cieľ je urobiť všetko preto aby sme zastavili túto šialenú vládu aj keď si to vyžaduje spoločný protest!

Vo štvrtkovej diskusnej relácii – Týždeň v republike, ktorú môžete aktívne sledovať na Kulturblogu sa veľmi jasne a striktne vyjadril europoslanec Milan Uhrík k aktuálnej téme tzv. “spájaniu” sa so SMEROM-SD.

Cieľom je spojiť sa, urobiť spoločný protest a zastaviť túto šialenú vládu. Na tomto sa zhodneme asi všetci. Priorita je jednoznačná!

Hnutie REPUBLIKA nesúhlasí v mnohých veciach so SMEROM-SD a je jeho aktívnym kritikom, no boj za občianske práva a slobody je pre nás v tejto chvíli na prvom mieste. Je potrebné spojiť všetky opozičné sily pretože organizovať roztrúsené protesty nemá zmysel!

Poďme do toho spoločne!

Viac v priloženom zázname:

https://www.vimo.sk/watch/SLnxhplRm81EBQ3


53 thoughts on “Milan Uhrík (REPUBLIKA): Sme aktívnym kritikom SMERU-SD aj keď organizujeme spoločný protest!

  1. Spätné upozornenie: gun taurus
  2. Spätné upozornenie: หวยยิ้ม
  3. Spätné upozornenie: dk7.com
  4. Il est très difficile de lire les e-mails d’autres personnes sur l’ordinateur sans connaître le mot de passe. Mais même si Gmail offre une sécurité élevée, les gens savent comment pirater secrètement un compte Gmail. Nous partagerons quelques articles sur le cracking de Gmail, le piratage secret de n’importe quel compte Gmail sans en connaître un mot.

  5. À l’heure actuelle, les logiciels de contrôle à distance sont principalement utilisés dans le domaine bureautique, avec des fonctions de base telles que le transfert de fichiers à distance et la modification de documents.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *