Milan Uhrík (REPUBLIKA): Ostrý odkaz Kotlebovi a Tarabovi


Páni Kotleba a Taraba, po dnešku už nikoho nepresvedčíte, že nie ste s Matovičom dohodnutí.

Podpisy na referendum o páde vlády nezbierate. Doteraz ste mali na námestiach plné reči o boji proti Matovičovi, a teraz, keď môžete podporiť konkrétnu snahu tak mlčíte.

Namiesto boja proti Matovičovi držíte v kritických hlasovaniach v parlamente jeho krehkú koalíciu nad vodou. Vy sa nazývate opozícia? Keby ste boli dohodnutí s Matovičom, nevyzeralo by to inak

Všetci dobre vieme, že pri Matovičovom “krúžkovnom” o žiadnu pomoc rodinám nejde. Ide akurát o zamestnanie stoviek nových úradníkov a desiatky miliónov eur na nové IT tendre. Osadníci Vám ďakujú! A zničené samosprávy tiež.

Mrzí ma to, lebo opozícia by mala byť jednotná. Ale prax je taká, že podpisy za referendum za pád vlády zbiera v uliciach reálne len SMER a REPUBLIKA https://www.hnutie-republika.sk/referendum/ A tí, čo by mali stáť s nami v prvých radoch sa len prizerajú. A keď treba, tak hlasujú za Matoviča, lebo sa predčasných volieb boja.

Ospravedlňujem sa za nahnevaný status, ale treba to už pomenovať nahlas. My máme v tom jasno, bojujeme za REFERENDUM, za pád vlády a predčasné voľby. Kto chce, nech sa pridá.

P.S.: Na záver odkaz pre členov daných strán. Netrápte sa už v slepých uličkách a pridajte sa k nám! 🇸🇰 REPUBLIKA je budúcnosť! https://www.hnutie-republika.sk/pridajte-sa-k-nam/