Milan Uhrík (REPUBLIKA): Obľúbenec liberálnych médií Sabaka dostal 28 tisíc eur za schvaľovanie obmedzení


Milan Uhrík v statuse na Facebooku poukázal na zaujímavú informáciu, ktorú mainstreamové médiá v súvislosti s vyznamenaním pre Sabaku “zabudli” spomenúť:

“28-tisíc eur ako tichá odmena lekárovi Sabakovi za verejné schvaľovanie nezmyselných Covid obmedzení. Áno, celé to Covid šialenstvo na Slovensku je najmä o peniazoch. MOMky, vakcíny, provízie a odmeny…

Mladý lekár Sabaka, miláčik Denníka N a obľúbený hosť liberálnych masmédií, dostal od predsedu parlamentu Borisa Kollára štátnu cenu Jozefa Miloslava Hurbana (https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=udalosti/udalost&MasterID=55759). O tom sa popísalo dosť. Gratulujeme

Čo sa však v masmédiách zabudlo spomenúť je fakt, že okrem diplomu je súčasťou tohto ocenenia aj finančná odmena 28 300 eur (https://www.epi.sk/zz/2017-261#p5)

Starí skúsení lekári, ktorí kritizujú nezmyselné vládne postupy a prihlúple Mikasove obmedzenia sú umlčiavaní, osočovaní a vyčleňovaní zo spoločnosti.

A mladí šplhúni, ktorí si na Covide chcú vybudovať kariéru, a ktorí v médiách poslušne rapkajú, čo im vrchnosť povie, si prídu na desaťtisícové odmeny.

Bohatí bohatnú a chudobní poslúchajú, lebo sa boja o život a zdravie. O tom to celé je.

Za zdravý rozum!”

V závere statusu uvádza M. Uhrík tento zdroj