Milan Uhrík (REPUBLIKA): Minister Naď je zbabelec


Najprv mi Naď adresuje verejnú výzvu, že ak tu budú nejaké americké základne, tak odíde z politiky. Ale ak nebudú, tak mám odísť ja

A keď mu na to odpíšem, tak ako urazené decko môj komentár (so stovkami lajkov za pár minút) zmaže a ešte ma aj zablokuje. Ale inak bude vyrikovať do médií o “chlapských výzvach”.

No, veci sa majú takto:

1) O tom, aké zbrane budú Američania skladovať na letiskách a čo budú robiť za plotom nebudeme vedieť my Slováci nič, lebo tam bez ich súhlasu už nebudeme mať prístup. Jasné, že sa nepriznajú, čo tam skladujú. A jasné, že poskoci ako Naď a Korčok budú do Denníka N vždy tvrdiť, že tam nič nie je. A aj keď sa tam budú týčiť americké rakety k nebu, tak Naď povie, že to sú kvety priateľstva ⚘

2) Som presvedčený, že o pár mesiacov (max rokov) Naď už v politike nebude, a bude si užívať za odmenu kariéru na teplom miestečku niekde v Kalifornii. Podľa mňa je jeho jedinou úlohou zapredať Slovensko Amíkom. A potom hajde preč… Veď po slovenských uliciach už aj tak nebude môcť chodiť, ľudia by ho uštvali za vlastizradu. Čiže ako sa s ním mám staviť o to, že z politiky odíde?! Veď on už de facto odišiel…Už dávno to vyzerá tak, že robí viac pre ambasásu.

Takže toľko k ministrovi Naďovi a jeho infantilnej “chlapskej” výzve, ktorú nedokáže dodržať ani na FB, nie to ešte v realite.

P.S.: Ak by téma odovzdania slovenských vojenských letísk nebola tak vážna, tak by som na mentálne výlevy Naďa na FB ani nereagoval. Aj týmto spôsobom však chcem ukázať, proti akej hrozbe čelíme. Sú to nenávistní fanatici, plní hnevu a agresie. Neštítia sa ničoho, zničia všetko. Musíme ich zastaviť!