Milan Uhrík (REPUBLIKA): IDEME DO REFERENDA! Za koniec vlády bláznov, za predčasné voľby.


Hegerovo – Matovičova vláda ničí Slovensko každým dňom. Napríklad, včera sa v Bruseli rokovalo o embargu na ruskú ropu. Premiér Heger namiesto toho, aby sa pridal k Viktorovi Orbánovi a pomáhal vyrokovať pre Slovensko výnimku, tak urobil presný opak. Presviedčal Orbána, aby sebazničujúce embargo proti Európe podporil. Veď to už hraničí s vedomou ekonomickou vlastizradou.

Môžeme ďakovať jedine pánovi Orbánovi za to, že svojím odhodlaným postojom proti úplnému zákazu ruskej ropy zachránil aj Slovensko.

A Vy, pán Heger, Vy sa z Bruselu už ani nevracajte! Zostaňte tam medzi svojimi. Slovensko nepotrebuje takého premiéra. Načo nám je ďalšia americká bábka, čo neváha zničiť celý štát?! Stačí, že jedna sedí v prezidentskom paláci.

Preto vyzývame našich partnerov zo skutočne protivládnej opozície k zjednoteniu sa a k spoločnému postupu, nech sa tá petícia za referendum vyzbiera čím skôr. Chceme spolupracovať, nie sa trieštiť. Nemáme čas otáľať a nesmieme si dovoliť žiadne chyby.

Náš cieľ je priamočiary a jasný – ukončenie ničivej vlády blázna Matoviča a jeho figúrok. Nech si ľudia čím skôr slobodne vyberú, akú novú vládu si želajú. Ideme do referenda!