Milan Uhrík (REPUBLIKA): Čo nie je zakázané, nesmie byť blokované!


Predkladáme zákon: Čo nie je zakázané, nesmie byť blokované

Youtube zablokoval kanál MUDr. Igora Bukovského. Lebo propagoval zdravú výživu namiesto vakcín. A to sa dnes nesmie, kazí to kšefty.

Dnes je zdravie len o izolácii, MOMkách, vakcínach. Tak sa nás o tom farmabiznis a jeho poskoci snažia presvedčiť.

Veď, kedy ste naposledy videli v masmédiách kampaň na zdravú výživu, ovocie, vitamíny či nebodaj šport? Kam zmizla prirodzená imunita?

Na MUDr. Bukovského môžu mať ľudia rôzny názor. Niekto s ním môže súhlasiť, niekto nie. Cenzurovať ho je však v slobodnej spoločnosti ďaleko za čiarou!

Tu sa nerozprávame o blokovaní verejných výziev na vraždu či terorizmus… Tu sa cenzurujú už aj lekári vyzývajúci na zdravý životný štýl! To kde žijeme? Vo farmaceuticko-oligarchistickej despocii?!

Cenzúra súkromných korporácií už dosiahla naozaj obludné rozmery a musí skončiť.

V Poľsku zriadili špeciálny úrad, ktorý dáva digitálnym korporáciám pokuty za blokovanie. V Česku sa zákon o zákaze cenzúry na sociálnych sieťach dostal do druhého čítania.

Ideme konať a túto tému otvoríme aj na Slovensku – priamo v Národnej rade. Už čoskoro predložíme do parlamentu návrh zákona na zákaz blokovania a cenzúry na sociálnych sieťach. Stačilo vyplakávania, otvoríme to na najvyššej politickej úrovni.

Na svojom účte si môže písať každý čo chce. Tak to bude, tak to raz uzákoníme.

Pravidlo je jednoduché: Čo nie je zákonom zakázané, nesmie byť blokované!