Milan Uhrík: Nútenie k očkovaniu je v rozpore s nariadením EÚ! Podávam podnet


“Pozor! Nútenie ľudí k očkovaniu prostredníctvom drahých testov je v rozpore už aj s nariadením Európskej únie! Podávame podnet na Európsku komisiu,” oznamuje poslanec Európskeho parlamentu a predseda hnutia REPUBLIKA Milan Uhrík.

“Nútenie ľudí do očkovania prostredníctvom neustáleho platenia drahých testov je v rozpore nielen so zdravým rozumom a Ústavou, ale dokonca aj so samotným nariadením EÚ o Covid pasoch. V legislatíve EÚ o Covid pasoch sa totiž jasne uvádza, že testy majú byť cenovo dostupné ako alternatíva pre tých, čo nie sú zaočkovaní (t.z. že nechcú alebo nemôžu byť zaočkovaní). Európska únia preto na nákup testov vyčlenila 100 miliónov eur,” upozorňuje.

Hnutie REPUBLIKA na hrozbu segregácie a diskriminácie ľudí počas očkovacej kampane dlhodobo upozorňovalo a dnešná snaha slovenskej vlády ukazuje, že malo pravdu. Vládny návrh zákona, ktorým chcú strany OĽANO, SME RODINA, SAS a ZA ĽUDÍ podmieniť vstup do prevádzok a na akcie očkovaním alebo pravidelným a drahým testovaním, je v rozpore nielen so zdravým rozumom, právnymi princípmi, ale aj ideou európskych COVID pasov.

Milan Uhrík preto podáva podnet na Európsku komisiu, aby prešetrila postup slovenskej vlády a koľko financií v skutočnosti súčasná slovenská vláda, ktorá je známa kšeftami nielen s trnavskou firmou, od Európskej komisie dostala.


5 thoughts on “Milan Uhrík: Nútenie k očkovaniu je v rozpore s nariadením EÚ! Podávam podnet

  1. Spätné upozornenie: find
  2. Spätné upozornenie: interieuradvies aalten
  3. Spätné upozornenie: pictures of bunnies
  4. Spätné upozornenie: Bassetti Plaids reduziert kaufen
  5. Spätné upozornenie: login dultogel

Comments are closed.