Milan Uhrík: Krčméry vymenil “Covid poradenstvo” za “starostlivosť o imigrantov”


Už to ide… Krčméry vymenil “Covid poradenstvo” za “starostlivosť o imigrantov” a už do médií 📢 vytrubuje, ako by bolo super, keby zostávali v SR.

Vraj tí imigranti utekajú pred vojnou. Pred akou presne, to sa už nedozvieme. Proste tomu verte! Niekde je nejaká veľká tajomná vojna, a oni musia z nej nonstop už 7 rokov utekať do Európy.

Tie isté tváre, ktoré magorili ľudí s 💉 Covidom (dnes už vlastne bežnou chrípkou, ako vravia) teraz presadajú na vlnu podpory prijímania imigrantov.

Prekvapuje to ešte niekoho? Pripadajú mi ako 🤡 maskoti režimu, čo nabehnú na scénu vždy, keď treba spustiť nejakú kampaň na vymývanie mozgov.

Neschopný Mikulec nevie tok imigrantov cez SR zastaviť, tak zrejme vsadil na obľúbenú bruselskú taktiku: z nechcených imigrantov spravíme “chcených” a problém prestane existovať 🙃 Aspoň na papieri.

Ľudí však neoblbnú ☝️ Nikto im už neverí. A Mikulca budeme opäť smažiť v NR SR. Nie je možné, aby bol takýto babrák ministrom vnútra. Nezmierime sa s tým. Nikdy!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0tyTfoWXxyvBaAyGah2ziDfTdze37hpFrnDYuWGXCAaEJnX2Ce9FrEEH8r1DqoT4yl&id=100044386691134

Zdroj:
https://www.ta3.com/clanok/250298/krcmery-o-migrantoch-v-kutoch-utekaju-pred-vojnou-mnohi-z-nich-su-vzdelani-udia