Milan Uhrík: Európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene


Kvôli brutálnej hlúposti a arogancii vládnucich elít nás čaká nielen drastické zdražovanie energií, ale aj nové dane na autá, domy či chrobáky namiesto mäsa na obedovom tanieri

Európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene. Ich nápady sú, ako, úplne mimo realitu a urobia viac škody ako osohu.

Ich nedomyslené „riešenia“ prinesú obrovskú chudobu, povedú k rastu cien energií, následne dopravy, potravín a všetkého. Už to začína. Zdražovanie bude brutálne. Milióny ľudí budú bez práce a milióny si nebudú môcť dovoliť normálne dôstojne žiť. A na ekológiu sa každý z nich zvysoka vykašle.

Maďarsko už tieto nerealizovateľné „zelené plány“ únie odmietlo. Je čas, aby sa k triezvemu hlasu pridalo aj Slovensko. Preto apelujeme na vládu SR, aby taktiež vetovala európsky program Fit for 55. Toto šialenstvo musíme zastaviť.

Pozor, nevravím, že nemáme pokračovať v zlepšovaní ochrany životného prostredia. Tiež máme radi našu prírodu a nechceme žiť na smetisku. V rámci REPUBLIKY máme veľmi silný tím pre ochranu prírody a náš poslanec Miro Suja sa tejto téme venuje naplno.

Vravím o zastavení bláznivých a nereálnych nápadov, ktorými sú Brusel a súčasná vláda preslávené. Nápadov, ktoré už tradične nič nevyriešia, ale všetko zničia.