Milan Mazurek (REPUBLIKA):Ste nezaočkovaní? Pripravte sa na tieto absurdné obmedzenia!


Zákaz vstupu nezaočkovaných ľudí do prevádzok je návrat do doby fašizmu !V blízkej dobe môžeme očakávať pravidelné testovanie, len preto aby sme mohli vstúpiť do rôznych prevádzok. Je to niečo neuveriteľné!

Poslanec NR SR Milan Mazurek veľmi trefne zhodnotil blížiacu sa situáciu na Slovensku… Utvorte si názor sami.

„Zákon, o ktorom bude už zajtra v skrátenom legislatívnom konaní (chcú ho schváliť za jeden deň) rokovať parlament je priama vstupenka do predvojnového Nemecka so všetkým, čo k tomu patrí. Zaočkovaní nadľudia a neočkovaní podľudia, ktorí si budú musieť každý týždeň nechať vyšpárať nos, aby mohli ísť na kávu. A ešte si to aj zaplatia!

Takto fašistická vláda rozdelila ľudí, vniesla medzi nich nenávisť a zlobu a podpílila konár pod nohami všetkých prevádzok, ktoré prídu o obrovské množstvá potenciálnych zákazníkov. Nehovoriac o zdevastovaných hoteloch a penziónoch, ktorým odohnali zahraničných turistov.

Vláda skrátka likviduje všetko, čo jej stojí v ceste a priviedla národ na pokraj úplného zúfalstva! Verím teda, že každý majiteľ a zamestnanec prevádzky, ktorej Mengele (Lengvarský) s Mikasom a celou vládou a parlamentom vzali možnosť prežitia, príde 1. septembra do Bratislavy, bojovať za svoju slobodu a možnosť dôstojne žiť!

Nevzdávajme sa! Zjednoťme sa!”


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *