Milan Mazurek (REPUBLIKA): Zradcovia opozície sa chystajú podporiť Matoviča


Chytám sa za hlavu, aké nezmysly sú schopní zradcovia opozície obhajovať, keď ide o udržanie ich miláčika Igora Matoviča na ministerskej stoličke.

Vraj ak by opozícia v septembri zahlasovala za odvolanie Matoviča z funkcie a tento návrh by spolu s poslancami SAS prešiel, tak by to znamenalo návrat SAS do vlády a výhru liberálov!? Teda správny krok by malo byť NEHLASOVAŤ za odvolanie Matoviča… To chce silný doping, dôjsť k takému záveru…

Matoviča teda odvoláme, on sa vráti do parlamentu a ministri SAS do vlády a všetko pôjde veselo ďalej aj s podporou celého klubu OĽANO, ktorý poslúcha nepríčetného Matoviča na slovo. A Matovič, predseda najväčšej koaličnej strany, s armádou nemysliacich otrokov v parlamente, po tvrdej rane medzi oči od SAS to nechá len tak a bude podporovať vládu bez neho, no s nenávidenými saskármi. Toto normálny človek nevymyslí, preto sa skôr zamerajme na úmysly politických stroskotancov a obchodníkov, ktoré ich k týmto nezmyslom vedú.

Sú tu skrátka poslanci, ktorí by v predčasných voľbách neuspeli a v parlamente skončili. Tak budú radšej hľadať každý možný dôvod a absurdný nezmysel, ktorým si budú chcieť ospravedlniť ďalšiu podporu Matoviča. Nestačilo im ani podporovať jeho neférový daňový bonus a nepríčetné krúžkovné…

Títo ľudia klamú vlastných voličov a urážajú ich inteligenciu, keď si myslia, že na také nezmysly môže niekto zareagovať pozitívne. Najhoršie sa s vládou bojuje, keď v “opozičných” radoch podkopávajú nohy národu kšeftári, ktorí sa nezapojili ani do petície za referendum a ešte držia psychopatovi jeho stoličku.

Ale my sa nevzdáme! Ideme tvrdo ďalej a čo najskôr nás musí čakať REFERENDUM!