Milan Mazurek (REPUBLIKA): Vláda nás zradila


Na chudobe Európanov kráľovsky zarábajú americké firmy.

Cena plynu v Európe sa drží na historických maximách a Gazprom nás “uistil”, že môže vzrásť ešte o ďalších 60%. Všetko vďaka protiruským sankciám, ktoré likvidujú predovšetkým európske obyvateľstvo.

Ceny plynu v USA však takýto raketový nárast nezaznamenali. Preto nám naši americkí “spojenci” veľmi ochotne za trhové ceny dovážajú skvapalnený plyn a zarábajú neuveriteľných 200 miliónov dolárov na jednej lodi. Presne takto sa správa “spojenec”, ktorý trpiaceho kamaráta vyžmýka aj o posledný cent a smeje sa na jeho hlúposti.

Európu vedie protieurópska klika, ktorá nám historkou o zámere poraziť Putina zabezpečuje budúcnosť plnú chudoby a beznádeje. Tejto skupine bohužiaľ verne slúži aj súčasná zapredaná vláda, ktorá narozdiel od Maďarov, vedie národ rovno do priepasti.

Rusom dnes pritom stačí predať násobne menšie množstvo plynu a zarobia viac ako pred sankciami. Tupé európske vlády sú tak najlepším ekonomickým spojencom Putina. Všetky tieto politické hry si však odnesú radoví obyvatelia Európskej únie, ktorí budú musieť zaplatiť všetky náklady tejto katastrofy.

Je čas zbaviť sa súčasnej protislovenskej vlády, docieliť predčasné voľby a začať viesť štát s prioritným zreteľom na SLOVENSKÉ záujmy! Hnutie REPUBLIKA sa nevzdáva!