Milan Mazurek: Djokovic je bojovník za slobodu a Kučera potvrdzuje, že v oľano sa rozum nenosí!


Niekedy sa sám seba pýtam, či je podmienkou pre vstup do poslaneckého klubu OĽANO aj lobotómia. Veľa by to totiž vysvetľovalo a človek by nemusel premýšľať nad tým, ako sa také zoskupenie klaunov, hlupákov a podlých fanatikov vôbec dokázalo dať dohromady.

Novak Djokovic je hrdinom pre každého slobodu milujúceho človeka, bez ohľadu na to, či je očkovaný alebo neočkovaný. Ako špičkový športovec sa rozhodol sám podstúpiť útrapy totalitného systému, aby vyslal signál slobody a rešpektovania iného názoru do celého sveta.

Každý hrdý človek by mu mal byť vďačný, pretože nič z toho robiť nemusel. Stal sa však mužom princípov vo svete útlaku a ponižovania. Ja som jeden z tých, ktorí si Novaka za toto gesto vysoko vážia. Aj my neočkovaní sme totiž ľudia a nenecháme sa zo spoločnosti vytláčať a ponižovať na základe hlasu podradných totalitných existencií.

Potom sú tu však skrachovaní športovci, ktorých do parlamentu dostalo komediálne hnutie a ich výroky pripomínajú nacistických funkcionárov po schválení Norimberských zákonov.

“Nech si ten žid nemyslí, že pre neho pravidlá neplatia! Snem rozhodol a on musí svoju podradnú rolu v spoločnosti rešpektovať!” možno aj takto nejak by sa poslanci OĽANO vyjadrovali, keby vtedy v Nemecku žili. Totalitné myslenie majú totiž rovnaké.

Ostáva nám pracovať na tom, aby sa táto banda totalitných úbožiakov až do smrti hanbila povedať verejne, že bola súčasťou tejto vlády. Vlastizradnej, totalitnej a zločineckej žumpy, ktorú ešte Slovensko nezažilo.