Mazurek: Čaputová ukázala, že sa za Slovákov nikdy nepostaví


Milan Mazurek sa prihovára k občanom SR:

“Priatelia, v prvom rade sa vám chcem poďakovať za to enormné množstvo pozitívnych správ ktoré som v posledných dňoch dostal. Sú ich stovky len v priebehu dvoch dní a nie je bohužiaľ v mojich ľudských silách vám všetkým osobne odpovedať, preto vám za túto fantastickú podporu ďakujem takto verejne. Rovnako to platí aj pre našich bratov v Českej republike, odkiaľ mi píše čoraz viac ľudí a mňa teší, že sa v tejto nebezpečnej dobe dokážeme spájať a hľadať k sebe cestu.”

“Pozrite sa však na fotografie nižšie. Pochádzajú z protestu občanov pred parlamentom počas víkendu, kde sme okrem obrovského množstva rozhovorov uskutočnili aj dlhý rozhovor pre RTVS. Tam už Miro Suja povedal redaktorovi, že problém s médiami je cenzúra a vzhľadom na to, že sme nekvákali prorežimnú propagandu, tak to ani neodvysielajú. Miro mal samozrejme pravdu, nedali von ani sekundu. Klamú, prekrúcajú a cenzurujú…”

“Vystúpenia poslancov hnutia Republika počas poslednej dvojdňovej schôdze dosiahli na sociálnych sieťach neuveriteľný úspech. Obrovské desaťtisíce zdieľaní a milióny pozretí. Len za dva dni! Médiá z nich však neodvysielali nič, mlčia ako hrob, aby sa k ľuďom nedostali informácie, vďaka ktorým by sa mohli nad súčasnou totalitou pozastaviť a začať premýšľať inak. To isté bohužiaľ platí aj o väčšine tzv. “alternatívnych” médií, ktoré sa tvária, že Republika neexistuje a preferujú svojich obľúbencov.”

“Presne takáto mediálna cenzúra a nedostatok informácií medzi verejnosťou umožnili Čaputovej bez dostatočného verejného tlaku podpísať v rekordnom čase fašistickú novelu zákona, zavádzajúcu očkovaciu totalitu. Hodiť tak väčšinu národa cez palubu s tradičným pohŕdavým výrazom.”

“Priatelia, nachádzame sa v situácii, kedy je to všetko v rukách ľudí. Jediným nástrojom prebudenia davov sú pravdivé informácie. Hovoriť slobodne a otvorene nie len o potenciálnych výhodách očkovania, ale aj o rizikách. Nebáť sa počuť pravdu o nedôveryhodných štatistikách a praktikách farmaceutických firiem. Otvárať ľuďom oči v otázkach “dočasnej” straty práv a slobôd, ktoré sa rýchlo premieňajú na trvalé a “konšpiráciách” spred roka, ktoré sú dnes už realitou (ako covid pasy).”

“Informácie sú najsilnejšia zbraň, preto nás cenzurujú. Každý z vás však môže v tomto zápase pomôcť a pričiniť sa o to, aby táto nebezpečná totalita padla. Stačí len šíriť informácie bez strachu. Aby sme aj 1. septembra dokázali do ulíc dostať čo najväčšiu časť národa.”

“Zároveň je tieto informácie potrebné šíriť a zdieľať všade, kde na to máte dosah. Štátnu a korporátnu cenzúru musíme prelomiť zosieťovaním aktívnych a rozumných ľudí, túžiacich po slobode.”

“Opakujem. Informácie sú našou zbraňou a dnes už hráme o všetko. Najbližší protest musí byť skrátka ohromný.”