Lipšic bol kľúčovým advokátom Penty! Máme dôkaz


Včera opozícia obvinila Lipšica, že robil biznis s Pentou. Hneď sa na nich všetci vrhli, že sú to len obvinenia bez dôkazov. Tak nech sa páči, my vám prinášame dôkaz – podpísaný notárom.

Ide o splnomocnenie kľúčovej firmy Penťáckeho portfólia – MECOM GROUP, s.r.o. pre advokáta JUDr. Daniela Lipšica, aby túto spoločnosť Penty zastupoval v celom rozsahu.

Čo je zaujímavé, predstavitelia Penty dôverovali Lipšicovi natoľko, že mu dali dokonca plnú moc delegovať splnomocnenia aj na ďalších ľudí. Pozor, to sa len tak nevidí! To znamená, že Penta mala k Lipšicovi tak veľkú osobnú dôveru, že mu dala plnú moc vyberať cudzích ľudí, ktorí budú Pentu právne zastupovať ďalej.

Na základe tohto dokumentu, overeného notárom (obrázok v komentári), môžeme bez preháňania povedať, že Lipšic bol kľúčovým advokátom Penty. Nebol len žiadny vedľajší pomocníček, ale disponoval plnou mocou. A to všetko len nedávno, v roku 2018!

Matovič o spolumajiteľovi Penty Haščákovi doslova vyhlásil, že je to “skorumpovaný vagabund a mafián, ktorý si tu uplácal politikov na to, aby získaval štátne zákazky”. No a Lipšica, ktorý pre Pentu len pred 3 rokmi pracoval (a určite nie zadarmo), zvolil ten istý Matovič za špeciálneho prokurátora, ktorý má akože bojovať proti zločinu a skorumpovaným oligarchom. Paródia na “boj proti korupcii” v priamom prenose.

Matovičovci, SaSka a Kollárovci dokonca kvôli Lipšicovi zmenili zákon, aby sa mohol stať špeciálnym prokurátorom a v ich mene dohliadať na “boj proti zločinu”. Dokonca mu jeho kamarát a sused Krajniak expresne vybavil bezpečnostnú previerku. Pamätáte si? Celé zle…

‼ Preto vyzývame Daniela Lipšica, aby si zbalil kufre a okamžite odišiel z funkcie špeciálneho prokurátora!

Na tejto stoličke nemá pán Lipšic čo robiť! Nie kvôli tým pár prípadom, v ktorých stíhajú korupciu z čias minulej vlády (tých si vôbec nezastávam, nezabudol som ako vládli keď mohli). Ale kvôli tomu, že Daniel Lipšic je plnokrvný politik – s politickou agendou a s preukázateľným prepojením na tých skorumpovaných oligarchov, o ktorých vravel Matovič.