Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Zmätkári v politike


To sú tí, ktorí dnes vládnu. To, že hlúposť prerastá ich schopnosti, je zjavné. Vezmite si kde sa dnes nachádzame v akom ekonomickom a politickom marazme. A tu si Naď kupuje pušky, stany s vybavením za milióny. Je odvolaný, ale podpisuje a podpisuje.

Už tu máme prípad Mikulca ohľadom vrtuľníkov a oni bačujú ako keby sa nič nestalo. Po politickom prevrate s podporou pani prezidentky sa cítia ako nepopísaný papier. Len to tak nie je. Argument „musíme dokončiť reformy“ je výsmech do tváre občanov. A tieto koaličné indivíduá pracujú pre všetkých, len nie pre Slovákov.

Určite sú na mieste otázky. Ako sú tieto nové veci financované? Je to transparentné? Je do toho zapojený západný vojensko-ekonomický komplex napojený na GLOBSEC?

Aj na Slovensku platí, že stokrát opakovaná lož sa stáva pravdivou mantrou, a to hlavne pre týchto hegerovcov a naďovcov, ktorí Igora opustili. Páni, ten Váš virtuálny svet skončil odvolaním v parlamente. Aj tie vaše stoličky sú virtuálne a bez nôh. Kategória „antisystém“ sa úplne hodí na to, čo ste pred niekoľkými dňami vytvorili.