Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Vláda má pripraviť voľby a nie míňať peniaze!


Sme doslova krok od volieb. ..a máme v priamom prenose ukážku, ako úradnícka vláda nevládne, ale bohapusto šafári. Popri tom však stíha oznamovať, že budúca vláda má šetriť. Aj vy cítite ten paradox? Neustále šliapanie si po jazyku či už prezidentky, Ódora alebo jeho ministrov je už naozaj únavné.

Preto verejne vyzývam vládu, v mene všetkých občanov Slovenska 🇸🇰, aby bezodkladne zastavila nákupy a obstarávanie vo všetkých rezortoch, obzvlášť v rezorte Ministerstva obrany SR. Rýchlosť pri obstarávaní systému PVO, nákupu nábojov, rokovanie o námorných vrtuľníkoch wiper je potvrdením, že vláda hovoriť vie, ale správne a seriózne konať už nie.

Prečo asi? Existujú nejaké dohody, o ktorých verejnost nemá nič vedieť? Alebo transparentnost pre túto vládu nie potrebná?

Na niečo zásadné ste zabudli: ste vo funkciách len na pripravu volieb a na nič iné. Lebo to čo máte riešiť neriešite a to čo sa vás týkať nemá, tomu sa venujete.

Občania sa rozhodnú 30.9. čo chcú a hlavne koho chcú. Z množstva stretnutí po celom Slovensku viem, že vy to určite nebudete!