Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Úradnícka vláda vraj demokratov


Demokrati sú na svete. To bola teda správa dňa. Tak človek, ktorý sa bije za OĽANO, zrazu povie, že nemá dôvod sa k nemu vyjadrovať a on teraz reprezentuje iný politický subjekt. Tak ten Heger si myslí, že hrá futbal a môže prestupovať kam chce a robiť si čo chce.

Tu je potrebné povedať, že základom nového subjektu je Globsec. Organizácia, cez ktorú prešli Naď, Káčer, Hirman a ďalší. Tá, ktorá by najradšej nariaďovala ako majú ľudia myslieť a konať. Takže páni, jasne povedzte, že Globsec je subjektom západného kapitálu, ktorý generálne odmieta starostlivosť o ľudí.

Vy hovoríte o nejakých pilieroch? Mali ste možnosť viac než 3 roky a pozrite ako Slovensko dopadlo. Verím, že občania Vám ukážu, kde „matovičovské“ OĽANO 2 patrí, ako aj Vy a Vaši kamoši. Politickí skrachovanci, hulváti a spolupracovníci ŠtB. Tak k takémuto zoskupeniu gratulujem.

Toto sa bežne nemôže podariť, ale rozumiem že Vy ste výnimka. Toto zoskupenie je zároveň potvrdením, že chcete vyťahovať štátne peniaze na kampaň, čo je nonsens nielen v politike, ale aj v normálne fungujúcom právnom štáte.