Jozef Viktorín (REPUBLIKA): Minister Naď, je čas na rekonvalescenciu


Minister Naď sa znova odprezentoval. Je vidieť, že nepomohol ani chirurgicky zákrok. Správanie vagabunda, ktorý neuznáva žiadne pravidlá, iba svoje ego.

Čo vlastne povedal? Že údajne chráni Slovensko. Že vojská NATO nám nahrádzajú spôsobilosti, ktoré nemáme. Pýtam sa niekoľký krát: čo tam robíte 2 roky? Pracujete iba s informáciami, ktoré sa Vám hodia a sú zamerané na Vašich oponentov? Ste vôbec nastavený brániť občanov SR?

Ľudí umiestňujete do úlohy štatistov a evidentne sa z toho tešíte. Tu už sa občan nepýta prečo. Lebo už vie. Vy, pán Naď, ste ho totiž predali a neustále predávate. V priamom prenose sa mu vysmievate a zrážate mu sebadôveru. Chcete, aby občan sklonil hlavu.

Ste ale mimo. Týmto totiž občana prebúdzate a dávate mu energiu, aby sa riadne naštval. Skúste povedať koľko bude stáť prítomnosť vojsk NATO u nás a porovnajte to s tým čo ste dali dôchodcom a slovenským matkám s deťmi. Všetci vieme čím budete zase argumentovať: že sme v NATO, spojenci si pomáhajú atď.

Ale prečo nie ste úprimný k občanom SR? Nestrašte ho, ale komunikujte s ním a nepodceňujte ho. Vy robíte pravý opak a tlačíte ho do kúta. Vnímate iba seba a Vašu vysnívanú krajinu spoza oceánu. Viem, zdravie je dôležité, treba si ho udržiavať a aj Vám dlhodobá rekonvalescencia a pobyt na vzduchu, napr. v maskáčoch, iba prospeje. Určite aj my občania by sme si oddýchli.