Šok! REPUBLIKA podáva podnet na daňovú kontrolu Čekanovej firmy


Poznáte biznismena s ľudským zdravím a strachom Čekana? To je ten progresívec, čo o nezaočkovaných ľuďoch vyhlasoval, že ich “postupne budú dávať dole z bežného života, jednoducho budú chodiť zarúškovaní, náhubky budú mať, nebudú môcť cestovať, a ja sa budem z toho tešiť… Všetkých, čo sa nechcú dať zaočkovať (proti Covidu) pošleme do rozvojových krajín”

Tak tento arogantný človek vlastní firmu, ktorá získala od štátu obrovské státisícové zákazky na nákup Covid testov. Tržby jeho firmy stúpli v minulom roku aj vďaka týmto zákazkám o viac ako 250 %! Napriek tomu nezaplatí štátu na daniach ani cent. Materská firma, ktorá tento spolubiznis vlastní totiž sídli v americkom daňovom raji. A tam sa dá odliať a skryť všetko…

Toto sú tí progresívci. Strach, zákazy, testy, vakcíny, rozprávkový biznis a daňové raje. Na štáte a vystrašených ľuďoch zarábať, ale naspäť do štátu ani cent nezaplatiť.

Preto dnes predstaviteľ REPUBLIKY Miro Heredoš podal na Finančnú správu podnet na daňovú kontrolu Čekanovho zázračného biznisu.

Pamätajte si mená Čekan, Mistrík a Čaputová. Jeden vo farmaceutickom biznise podniká, druhý nastavuje v krízovom štábe pravidlá a tretia to všetko posväcuje. Hovoria tomu Progresívne Slovensko.

Nitky sa už splietajú. Nemyslite si, že ľudia sú slepí a že váš biznis na koronavíruse nevidia. Každý deň prezentujete, ako chytáte zlodejov a korupčníkov z minulej vlády, ale sami nie ste o nič lepší! To len jednu mafiu nahradila druhú.

Spravodlivosť vás raz dobehne. Všetkých!