Miroslav Suja: Dostali ste ľudí na kolená, dnes ich idete platiť za poslušnosť


Idete dávať peniaze ľuďom za to, že sa idú očkovať? Tak najprv ste väčšinu ľudí dostali na kolená natoľko, že minuli všetky svoje úspory a teraz im víťazoslávne ponúkate 90 euro, 30 euro, ak sa pôjdu zaočkovať?” pýta sa poslanec NR SR a podpredseda hnutia REPUBLIKA.

Poslanec za REPUBLIKU viní vládu, že tak robí z vypočítavosti a kvôli faktu, že najprv občanom peniaze vzala a dnes ich ide motivovať k poslušnosti.

„Odmena za sprostredkovanie? Vážení páni, podotkli ste, že takto (ľudí) donútite. Nútite starých rodičov, ľudí, ktorí sa nechcú očkovať. Úžerníci iste skáču od radosti. Dnes ste im legálne umožnili vydierať ľudí. Nútiť ich očkovať sa a ešte im za to platíte. Veď to je sen každého úžerníka, čo ste dnes urobili,” hovorí.

Poslanec Miroslav Suja (REPUBLIKA) v prejave legitímne žiada, aby v médiách zazneli všetky relevantné informácie o očkovaní. A nielen pozitívne a kampaňové videá. Takisto predpokladá, že ak by vláda nepodmieňovala slobodu pohybu a cestovania očkovaním a vynucovaním poslušnosti, dnes by bola zaočkovanosť len na úrovni 5-10%. Viac vo videu:


8 thoughts on “Miroslav Suja: Dostali ste ľudí na kolená, dnes ich idete platiť za poslušnosť

  1. Spätné upozornenie: dragongaming
  2. Spätné upozornenie: 토렌트
  3. Spätné upozornenie: try here
  4. Spätné upozornenie: lsm99.gdn
  5. Spätné upozornenie: Arcade Game
  6. Spätné upozornenie: College Private in iraq
  7. Spätné upozornenie: kojic acid soap
  8. Spätné upozornenie: sci-sciss

Comments are closed.