Milan Uhrík: Zaradenie občanov Slovenskej republiky na politické sankčné zoznamy navrhujú eurokomisári z Bruselu


Takže zaradenie občanov Slovenskej republiky na politické sankčné zoznamy navrhujú eurokomisári z Bruselu 🤔 Trúfajú si čoraz viac.

Vyzerá to asi takto. Eurokomisár si prečíta nejaký Denník N a na základe ich propagandistických článkov zostaví návrh na zaradenie občana SR do protiruského sankčného zoznamu. A existenčne ho na výstrahu zlikviduje.

Inak to fungovať nemôže, pretože ak slovenské orgány 🇪🇺 Bruselu neposkytli o danom občanovi oficiálne údaje (ako nám potvrdil premiér Heger), tak euroúradníci môžu vychádzať jedine zo sprostredkovaných informácií. Konkrétne z medializovaných informácií, ako už sami priznali.

Je nehorázne, aby o existenčnej likvidácii občanov SR rozhodovali úradníci v Bruseli. Otvára to nebezpečný precedens. Dnes zablokujú účty, firmy, autá pánovi Hambálkovi, lebo nezdieľa dostatočne nadšenie pre Zelenského. A zajtra môžu zablokovať majetok hocikomu inému za hocičo iné, čo si zmyslia. Nechutná bruselská totalita.

Budem sa v Bruseli na to pýtať pána Borrella ☝️ Snažíme sa zastaviť to nezmyselné stupňovanie konfrontácie s Ruskom a pomáhať ľuďom, ktorí kvôli tomu trpia. Nie, budúcnosť nie je vo vojne a nekonečných konfliktoch s východom. Budúcnosť ❌ nesmie byť vo vojne. Už by toho strieľania a sankcionovania snáď aj stačilo!