Milan Uhrík (REPUBLIKA): Pani Čaputová, ak tu niekto spochybňuje demokraciu, tak ste to Vy!


Reakcia predsedu hnutia REPUBLIKA Milana Uhríka na slová prezidentky SR Zuzany Čaputovej.

Čaputová: “Sme svedkami spochybňovania základných hodnôt a demokracie”

„Toto povie osoba, ktorá je zodpovedná za zmarenie ľudového referenda?! Ktorá sa vysmiala 600-tisíc občanom podpísaným na petičných hárkoch a miliónom ďalších ľudí, ktorí si želajú predčasné voľby?

Pani Čaputová, ak tu niekto spochybňuje demokraciu, tak ste to v prvom rade Vy! Ste spolupáchateľom zločinov tejto vlády. Pretože ste ani raz nezasiahli tam, kde ste zasiahnuť mali (pri diskriminačných zákonoch), zato ste zasiahli tam, kde ste zasiahnuť nemali (sabotovanie referenda). Segregačný zákon o Covid pasoch ste podpísali expresne.

Úprimne, nevidím rozdiel medzi vládou a prezidentkou. Zlievajú sa mi do jedného celku. Možno má prezidentka šikovných krajčírov, pekné kostýmy a ľúbivé príhovory. Ale to je všetko.

Dokedy budú ešte Slováci voliť kadejakých Lajčákov, Beňové, Čaputové, Korčokov a Naďov…? Kedy pochopia, že medzi nimi nie je žiadny rozdiel, že všetci napokon tancujú presne tak, ako im zapískajú v zahraničí?

Na proteste v Košiciach ľudia najviac vypískali Čaputovú. Verím, že časom ju a jej podobných vypískajú všetci občania,” verejne sa vyjadril predseda hnutia REPUBLIKA a europoslanec Milan Uhrík.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.