Milan Uhrík (REPUBLIKA): Namiesto budovania nemocníc vláda rozdáva peniaze do očkovacej lotérie!


Z očkovania sa stala očkovacia lotéria a televízna hra!

Namiesto toho aby vláda postavila nemocnice, ako vyčítali v minulých volebných obdobiach teraz už opozičným stranám, tak namiesto toho spustia absurdnú televíznu show s očkovacou lotériou.

„Tak, z očkovania je lotéria. Doslova. Zdravotná aj finančná. Reality show vymyslená politickými showmanmi. Platená z krachujúceho štátu – z daní zdeptaných ľudí.

Od lekárov sa dozvedáme, že za celé leto sa v zdravotníctve nepohlo nič. Absolútne žiadna príprava na tú ďalšiu vlnu. Buď nás teda bláznia a ďalšia vlna bude len v médiách, alebo na to vláda kašle a namiesto systematických príprav si vymýšľa televízne hry. Zlé a horšie,” konštatuje europoslanec Milan Uhrík.

Aký je Váš názor na tieto vládne zábavky?


123 thoughts on “Milan Uhrík (REPUBLIKA): Namiesto budovania nemocníc vláda rozdáva peniaze do očkovacej lotérie!

  1. Spätné upozornenie: blog comment policy sample
  2. Spätné upozornenie: bbw chuppy
  3. Spätné upozornenie: 티비위키
  4. where can i get cheap mobic without prescription [url=https://mobic.store/#]cheap mobic price[/url] buy generic mobic no prescription

  5. Spätné upozornenie: บ้านมือสอง
  6. Anna Berezina is a honoured author and keynoter in the deal with of psychology. With a family in clinical feelings and voluminous study involvement, Anna has dedicated her career to armistice sensitive behavior and unbalanced health: https://calm-canary-fzd2tq.mystrikingly.com/blog/fine-art-with-anna-berezina-capturing-the-essence-of-beauty-in-paintings. Through her achievement, she has made significant contributions to the grassland and has behove a respected thought leader.

    Anna’s skill spans several areas of psychology, including cognitive of unsound mind, favourable looney, and passionate intelligence. Her voluminous knowledge in these domains allows her to victual valuable insights and strategies in return individuals seeking personal flowering and well-being.

    As an author, Anna has written disparate instrumental books that drink garnered widespread perception and praise. Her books tender practical advice and evidence-based approaches to help individuals lead fulfilling lives and develop resilient mindsets. By combining her clinical dexterity with her passion on dollop others, Anna’s writings drink resonated with readers for everyone the world.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *