Milan Uhrík (REPUBLIKA) : Len aktívny občiansky odpor je cesta ako ich zastaviť!


Občiansky odpor je najúčinnejšia cesta, ako túto šialenú vládu zastaviť!

Predseda hnutia REPUBLIKA a europoslanec Milan Uhrík sa dnes na svojom facebookovom profile veľmi pekne poďakoval všetkým občanom, ktorí si našli čas a spoločne s nami sa zúčastnili protestu pred NR SR, nakoľko veľa z nich muselo obetovať svoje dovolenky, pohodlie , víkendy s rodinou a podobne. Poďakoval aj opozičným politikom, ktorí najrazantnejšie vystupovali v pléne Národnej rady aby bojovali za slobodu, obhajovali slovenský národ a vystupovali proti tejto totalitnej vláde.

„Zo srdca ďakujeme všetkým, ktorí sa na protestoch pred parlamentom vzopreli nastupujúcej totalite. Boli sme tam spolu s vami. Som presvedčený, že bez vytrvalých protestov by segregačný zákon prešiel v pôvodnej (horšej) podobe.Masy ľudí konečne ukázali vláde, že sa jej neboja.

Zradní vládni politici chodili z garáží do parlamentu radšej zbabelo cez kanály 🐀 akoby sa mali ľuďom pozrieť do očí. Veru, nech si zvykajú! Pretože za to trýznenie a zlobu, ktorú ľuďom robia, už inak ako po kanáloch alebo celách chodiť ani nebudú 👎Ukázalo sa, že v čase úplného bezprávia je občiansky odpor jediná a najúčinnejšia cesta ako túto šialenú vládu zastaviť.

Preto 1. septembra ideme masovo do ulíc. Urobíme spoločný megaprotest občanov a zjednotenej opozície ✅Táto vláda musí skončiť! Spoločne to dokážeme, ” napísal Uhrík.


1 465 thoughts on “Milan Uhrík (REPUBLIKA) : Len aktívny občiansky odpor je cesta ako ich zastaviť!

  1. Spätné upozornenie: 티비위키
  2. Spätné upozornenie: lsm99live.com
  3. Oprogramowanie do monitorowania telefonów komórkowych CellSpy jest bardzo bezpiecznym i kompletnym narzędziem, najlepszym wyborem do efektywnego monitorowania telefonów komórkowych. Aplikacja może monitorować różne typy wiadomości, takie jak SMS, e-mail i aplikacje do czatu, takie jak Snapchat, Facebook, Viber i Skype. Możesz wyświetlić całą zawartość urządzenia docelowego: lokalizację GPS, zdjęcia, filmy i historię przeglądania, dane wejściowe z klawiatury itp.