Milan Uhrík (REPUBLIKA): Európski komisári sa zaoberajú myšlienkou vytvorenia registra majetku obyvateľov


Európski komisári sa zaoberajú myšlienkou vytvorenia veľkého registra majetku obyvateľov EÚ. V rámci tohto registra by sa mali zhromažďovať dáta o tom, koľko máte nehnuteľností, pozemkov, cenných papierov, šperkov, kryptomien, obrazov, atď.

Európska komisia už oznámila začiatok štúdie, ako sa takýto register o obyvateľoch dá vytvoriť. Tak ako sa dnes všetko skrýva za „boj proti COVIDu“, tak register majetku občanov chcú zdôvodniť „bojom proti daňovým únikom a praniu špinavých peňazí“

Možno máte v okolí ľudí, ktorí radi zvedavo pozerajú cez okná a sliedia, čo robíte a čo vlastníte. Európska komisia bude ako taký agent ŠtB, ktorý vám bude cez plot nielen pozerať a starostlivo si všetko zapisovať, ale ktorý vám bude robiť aj problémy, ak sa mu nebudete pozdávať.

Hoci ide len o zámer, považujem za dôležité, aby ste o tom vedeli už teraz. Pretože naša spoločnosť smeruje k policajnému štátu. Elity sa rozhodli zmeniť spoločnosť slobodnú na spoločnosť kontrolovanú.

Preto tie nezmyselné covid opatrenia, preto to zvykanie si na štátne priepustky, preto tie nové registre majetku. Preto tie zákazy, obmedzenia, kontroly a špehovania na každom kroku. Takúto budúcnosť pre nás pripravujú. Krok za krokom…

Presný opak slobody po ktorej túžime, za ktorú bojujeme, a ktorú aj vybojujeme.