Milan Uhrík (REPUBLIKA): Bol som na kriminálke: Trestné stíhanie vo veci Krajniakovej bezpečnostnej previerky pre Lipšica je obnovené


Bol som na kriminálke: Trestné stíhanie vo veci Krajniakovej bezpečnostnej previerky pre Lipšica je obnovené

ℹ️ Pred rokom sme podali trestné oznámenie vo veci bezpečnostnej previerky, ktorú vybavil minister Krajniak Danielovi Lipšicovi, aby sa mohol stať špeciálnym prokurátorom.

S týmto trestným oznámením polícia najprv 3 mesiace nič nerobila. Po sťažnosti sa rozhýbali, ale vyšetrovateľ trestné oznámenie odmietol. Odvolali sme sa, ale odvolanie tiež odmietli. Proste, celé to zamietli pod koberec.

Pred pár dňami ma však nečakane predvolali na kriminálku (ako svedka). Vraj to trestné stíhanie obnovili. Len tak, z ničoho nič…

Na jednej strane som rád, pretože si želám, aby bolo spravodlivosti zadosťučinené. Na druhej strane som si nemohol nevšimnúť to načasovanie. Pár dní pred rozhodnutím o predčasných voľbách obnoví polícia trestné stíhanie v ktorom je zapletený minister Krajniak.

⁉️ Náhoda? Alebo len pripomienka Mikulca a Hamrana pre Kollárovcov, aby nevymýšľali s položením vlády, lebo zatykače sú nachystané…?

Z toho bordelu, čo je v slovenskej politike musí byť už každému zle. Prenosy z parlamentu pripomínajú diskusie z krčmy, polícia besní, poslancom sa dávajú ponuky.

Toto kopanie zdochýňajúceho koňa však musíme vydržať. Jediným riešením sú predčasné voľby, a to čím skôr!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02D9MkkYRx3mw2mam9XT8hyHcBC7EA5a3maLDLErBkepyeBEUbHNZ74hJtZxEZWMqDl&id=100044386691134